Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przyznam sie że z mieszanymi uczuciami podjąłem decyzję o pośredniczeniu w pomocy powodzianom. Sam jej nie potrzebuję ( na szczęście ominęlo mnie to nieszczęście ) ale za namową kolegów i przyjaciół z między innymi z tego forum chętnie ją przekaże moim współmieszkańcom z Bierunia. Stąd apel : ktokolwiek widział , ktokolwiek wie o istnieniu takiej mieściny jak Bieruń i chce pomóc poszkodowanym przez powódź - może to zrobić osobiście lub za moim skromnym pośrednictwem. Potrzebne są : środki czystości i odkażające, rękawice gumowe i robocze ,obuwie, żywność z długim terminem spożycia, podstawowe narzędzia do remontów i oczywiście " kasa".

kontakt ze mną na priv

z góry dzięki w imieniu powodzian

bodzio_g - bierunianin w wyboru ( czyli z miłości ;) )

Edytowane przez bodzio_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zapomniałem dodać, że sam też pomogłem pewnej starszej pani z ul Jagiełły . Rozmowa z nią to dla mnie duże przeżycie i świadomość że to co dałem to niemalże promil tego co potrzebuje i będzie potrzebować, a takich osób lub rodzin jest kilka setek

do potrzeb dokładam środki przeciw insektom i grzybobójcze oraz farby i lakiery do odnawiań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzanka - dzięki serdeczne :)) w imieniu tych biedaków

dla zainteresowanych podaje oficjalne konto UM Bierun (cytuję)

Pomoc finansową można kierować na konto bankowe - Bank Spółdzielczy 43-100 Tychy ul. Darmota 41

Nr konta: 25 8435 0004 0000 0000 6158 0019 z dopiskiem „Pomoc dla Powodzian z Bierunia".

 

Wpłaty z zagranicy poprzedzone powinny być wpisem:

POLUPLPR

PL 25 8435 0004 0000 0000 6158 0019

 

jeśli ktoś mi zaufa to moje konto poślę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalmy, podatek od darowizn kto placi?

Jeżeli ci to spędza sen z powiek, kup cify itp i wyślij pomoc rzeczową. Nie wiem dokładnie, ale do jakiejś sumy powinna być zwolniona z podatku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzio-g - proponuję, zebyś zmienił tytuł posta - zeby było wiadomo, ze chodzi o pomoc dla powodzian w Bieruniu oraz abyś poprosił admina o "podwieszenie wątku" tak samo jak w przypadku pomocy dla Kachny - więcej osób wtedy tutaj trafi i pomoc będzie - być moze - skuteczniejsza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam już w drugim wątku, ale tu widzę więcej wpisów więc się powtórzę;) Bodzio, a może byś przeniósł wątek do tego o Kasi? Myślę, że w taki sposób lepiej będzie skoordynować paczki z pomocą. Będzie w jednym miejscu i można by dzielić np. Sandomierz nie potrzebuje wózka dla dziecka, ale w Bieruniu się przyda, Sandomierz potrzebuje więcej ubrań dla dorosłych itd...razem z Madzialenką zaczęłyśmy zbierać rzeczy w Toruniu. NIe wiem jaki będzie odzew, ale w razie większej ilości paczek chciałybyśmy wiedzieć gdzie co wysłać i jak to podzielić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko - jamles juz wklejał u Kachny ( chyba na 16 stronie) link do tego watku, ale - jak widac temat umknal - Wydaje mi sie, ze jednak czytelniej byloby, gdyby temat pomocy dla Bierunia był przyklejony tak samo jak temat pomocy dla Kachny - teraz i tytuł watku niewiele mowi i temat "ginie wsrod innych) . A co bodzio-g i jamles o tym mysla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...