Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Robertsz - czekamy na finał i fanfary ;)

Finał będzie w poniedziałek, na fanfary przyjdzie jeszcze poczekać.

 

Kilka słów o mojej pomocy dla powodzian.

Wszedłem w kontakt z kolegą Bogdanem, który wskazał mi jedną z poszkodowanych rodzin.

Wstępnie zaoferowałem swoją pomoc w postaci wykonania nowej instalacji elektrycznej w domu po zalaniu.

Na miejscu okazało się, że zgłosiło się już wcześniej 2 elektryków, niestety żaden z nich nie miał stosowanych uprawnień.

Uzgodniliśmy, że lokalni elektrycy wykonają prace, bo mają zdecydowanie bliżej.

Natomiast moja pomoc ograniczy się do nieodpłatnego dostarczenia wyposażenia rozdzielnicy, sprawdzenia, odebrania i zgłoszenia nowej instalacji.

W piątek zgłosiłem instalacje w Vattenfall. W poniedziałek lub we wtorek pojawi się pracownik energetyki z plombami i licznikiem.

 

Rodzina, której pomagałem jest już na etapie wynoszenia ostatnich wiader ze skutymi tynkami i wylewkami.

Tynkowanie wewnątrz domu zaplanowane jest na lipiec/sierpień do tego czasu mury (cegła) muszą schnąć.

Wylewki zaraz po tynkach. Później drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, prawdopodobnie okna i meblowanie mieszkania...

 

Gorące słowa uznania dla bodzio_g, który tak aktywnie działa na rzecz poszkodowanych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Życzę wytrwałości i jak najwięcej naśladowców :)

 

______________________________________________________

Przy okazji chciałbym nadmienić, że Vattenfall odstąpił od pobierania opłat za usługi wykonywane na terenach dotkniętych powodzią.

Ta informacja może się komuś przydać.

Edytowane przez robertsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche czasu więc sie ...popiszę ;)

Robertsz zrobił kawał dobrej roboty !! - pozałatwiał wszystko w energetyce ( ma chłop plecy i wtyki ;) ), kompletnie wyposażył tablicę w esy- floresy, poświęcił sporo czasu na dojazdy (jednorazowo 100km) i mile spędzał czas w korkach w upale bez klimy ;) :).

Wczoraj "odebrałem" robotę , mi i dziewczynom bardzo się podobało :)

AnSi - paczki są u celu w dobrym celu :) - reszta na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeżeli przydadzą się wycieraczki gumowe (mamy sporo różnych kawałków), mniejszych lub większych, można ułożyć na ziemi jak jest niezbyt sucho.

 

http://www.csn.pl/wyprzedaze,wyprzedaze.html

 

Za free do oddania na rzecz powodzian. Wysyłka kurierem na nasz koszt.

 

Rozmiar może się minimalnie różnić (wycieraczki nie będą docinane).

 

Możemy dołożyć też kilka wycieraczek tekstylnych.

Szczegóły na email [email protected]

 

na priva raczej nie, bo rzadko się loguję.

 

pozdr.

 

zb.

 

p.s.

 

jeżeli potrzebne byłyby artykuły metalowe typu linki, łańcuchy, szekle, śruby rzymskie, naciągi itp.

proszę o info poszukam coś na magazynie, sporo tego tam leżakuje

Edytowane przez zbigneiw1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olek.k - dzięki za wpłatę :) :)

wczoraj rozdałem wszystko, co udało mi sie zapakować do auta- piękne uczucie, gdy ludzie cieszą się i dziękują za każdy cif, mydło, krem czy ręcznik - przekazuję te podziękowania Wam - forumowiczom Muratora. Teraz najbardziej potrzeba wszelkiego AGD ( mało używanego i nowego ), materiałów wykończeniowych i chętnych do roboty. Wody już prawie wcale nie ma - pozostał zapaszek i komary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że dziś rozdałem już prawie wszystkie rzeczy jakie miałem na stanie ( zostało pare cifów i myjek :) ) oraz wycieraczki od Zbigniewa1000 - dziękuję w imieniu obdarowanych.

Ogólnie jest już dobrze ale jeszcze nie tak jak było kiedyś przed..., niektórzy już tynkują i gipsują oraz wymieniają drzwi i okna

Edytowane przez bodzio_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...