Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 950
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kronopol coś własnie wprowadza na rynek, kolekcje Residence (8mm, klasa 31) i Elegance (7mm, klasa przeznaczenia 31) - struktura drewna + połysk. Dostałem pismo z hurtowni 3 marca czyli dosyć nowa oferta.

Egger, Tarkett - bardzo ciekawe kolory

Specfloor w klasie AC5 - to już droższa impreza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...

Pomóżcie :wink: Juz w sumie zdecydowalismy sie na panele laminowane do naszego mieszkania firmy WITEX klasa AC4, kolor klon czyli jasne /mamy malutkie mieszkanie/. Ale mamy dylemat czy wybrać wzór imitujace deskę http://img148.imageshack.us/img148/2205/1hj7.jpg [img]</p><p> </p><p> czy imitujace klepkę http://img148.imageshack.us/my.php?image=2yp4.jpg </p><p> </p><p> Doradzcie co lepiej bedzie wygladało w małym mieszkaniu... I czy wogóle dobrze robimy wybierajac taki jasny kolor, dużo osób na forum narzeka, że w tych jasnych panelach widac potem brzydkie zabrudzenia na łączeniach /wszedzie w pokojach mamy takie jesionowe jasne drzwi dlatego kierujemy sie wyborem jasnych paneli, żeby zgrały sie z drzwiami/</p><p> </p><p> Doradzcie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

No tez jestem ciekaw.

 

Spodobały mi się Palisander i Bubinga. Są to raczej ciemne i błyszczące wzory. Co o nich myślicie ??

 

Czy ktoś miał jakieś złe doświadczenia z tą firmą ?

Może nie polecacie połysku albo ciemnego koloru ? Wiem że bardziej brud na ciemnym widać, ale czy ryzy też ??

 

Będę wdzieczny za wypowiedzi. :)

 

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
w Komforcie pokazali mi panele firmy Porta. Na ich osobistej stronie nie znalazłam słowa o panelach. Czy ktoś z Was ma może jakieś informacje co to może być za wynalazek?

Z tego co wiem, to jakaś hiszpańska lub portugalska firma. :-? Ale, że słowo Porta jest popularne na płw. iberyjskim to moja wyszukiwarka zgłupiała i pod hasłem owym znalazłem jedynie gwoździarki do podłóg. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

hej, może ktoś pomoże mi przy wyborze paneli

które lepsze dla pokoju dziennego w bloku - AC 3 czy AC 4 ? bardzo spodobały mi się panele kronopol ale produkują już je tylko w wersji AC3, zastanawiam się nad classen (sporo pozytywnych opinii) ale nie mają swojego sklepu firmowego a markety nie posiadają takiego wyboru tej firmy jak pokazuje ich strona generalnie większy wybór jest paneli AC 3 - ktoś może coś na ich temat

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...