Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Będziemy miały takie same uchwyty na papier :D jak już kupisz ten badziew na rolkę to napisz mi jaki :D bo nie wiem jeszcze jak to przerobić :):):)

 

Kurcze, musisz mieć narożnik ? Może czerwony ? Bo ten kolor uszaków fajnie tam pasuje i bardzo mi się podoba :o:o:o

 

Lampę musiałabyś powiesić, na stoliku się wydaje że jest ok, zwłaszcza jak pojawi się narożnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

będzie Pani zadowolooooona :D !!!

ale wieszasz ją na takim długim, podwieszonym kablu ? :yes:

 

a uszaki są tak cudne!!!!! już je widzę, obszyte szarym, wojskowym kocem, z "pordzewiałymi" pinezkami tapicerskimi !!!!!!

 

a pokaż, jaki narożnik Ci się widzi!!! znalazłaś już coś zbliżonego choć do ideału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasche, bardzo lubię do Ciebie zaglądać i postępy oglądać - to jeden z wątków do którego wracam. bardzo mi się podoba laschowy śmietnik :) i laschowe pomysły. łazienka powalająca, Banksy na korytarzu też, sypialnia dla gości bomba... wcielasz swoje pomysły w życie z pasją. fajną mają mamę te Twoje chłopaki :)

 

Przy okazji pozdrawiam Monah(może podczytuje),bo od Niej zaczęło sie moje uzależnienie od forum.

 

ano podczytuje - lasche akurat dość regularnie :) dzięki, miło mi. też pozdrawiam!

 

no i w ogóle wszystkie stałe bywalczynie :)

Edytowane przez monah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki Duch ...czy jak tam ...kogo me oczy widzą ;) dzięki Monah choć za każdym razem jak czytacie co ja z chłopcami fajnego nie wyprawiam pamiętajcie proszę, że jestem mega rozdarta (jak stare prześcieradło) ...także żaden tam ideał rodzicielski ;) a chłopców moich kocham nad życie ...ot co ...

 

Yokasta Ty spryciaro ;) powiem powiem ...a czerwonego to ja strasznie nie lubię ;)

 

Anna Maria na wyprzedaży to ja je kupiłam ;) i nie zamierzam oddawać :)

 

Kasiu witam Cię bardzo serdecznie ...bo i mój ulubiony Banks w awatarku ...no i Irlandia ...to niesamowite jak mi się tęskni za Anglią :) pisz dużó ...choćby jaka u Was pogoda ;)

 

Narendil hi hi pomaluj ...no jak Wy mnie rozpracowałyście w kilka chwil :)

 

Aricia jasnowidz czy co??? a to miała być taka mega bomba ...uszaki w szarym kocowym wcieleniu ...kurcze no ...:lol2: psujesz mi podgrzewanie atmosfery ;) a narożnik ...no nie wiem ...tani ma być ...wygodny ...i może szary ;)

 

Betib dziękuję ...zabieram się więc do dzieła :)

 

Sharlot podziękować podziękować

 

Anja Ciebie też :lol2: to się nazywa rozdwojenie jaźni ;)

 

edit lasche sobie przypomniała ;)

Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mooonah ! Wooow! :))))) fajnie, że jesteś !

 

Lasche, tylko rób prędzej ten uchwyt na papier bo po srajtaśmę strasznie niewygodnie sięgać na geberit (właśnie zauważyłam, że w słowniku forumowym jest słowo srajtaśma a geberitu ni ma :o)

 

_ _

Dwa uszaki to w sam raz do sypialni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasche - świetne te postery, zresztą inne na stronce którą podałaś również. Uszaki super się zadomowiły w tym kąciku - aż żal będzie je stamtąd eksmitować ;)

 

Powieś lampę i na pewno będziesz zadowolona ;)

 

Moja czarna czeka na zawieszenie w kuchni ;)

 

I muszę, choć to laschowy wątek - Witaj Monah - wracaj do nas !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi ...będę pamiętać choć nadziei sobie nie rób ;)

 

Mother 24 ależ nie gniewam się wcale :) witaj :) jak mi wątek zacznie padać napiszę tylko do Monah i się szum zrobi :) :) ale jak nam miło jak ona wpada ...czyż nie?

 

Anna Maria ...to co na okres Waszej wizyty mam wynieść do sąsiadów ?? :lol2:

 

Atia dzięki i za Twój głos

 

Zatem lampa zostaje

 

A teraz się zwierzę ...łapy mi odpadają ...nie żebym jakoś strasznie się napracowała ...otóż dopadła mnie wena twórcza (:bash:) i postanowiłam pomalować abażur ...niby nic nadzwyczajnego ...ale on był w pozycji wiszącej a ja na krześle stojącej ;) dobrze, że nikt mnie nie widzi jak mnie dopada ;) po prostu musiałam to zrobić now a nie było nikogo w pobliżu do rozmontowania lampy :)

Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...