Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje drogie nikt nie oddał głosu na jedynkę co mnie bardzo martwi bo ... jest o wiele tańsza od dwójki :) Mój problem jest taki, że w sypialni powinien być zwis, 2 kinkiety i lampka stołowa, no i jeszcze stojąca. I nie wiem co dopasować do numeru dwa.

 

Aricia - no niestety nie było. Prawda, że jak jielde? No dość podobna podróbka. Myślę o pokoju mojego starszaka.

 

Prawdziwy.anika, jaksie, joliska - witam serdecznie. Wszystkie lampy z drogocennego TK Maxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak jedynkę do sypialni z kinkietami, które zaprezentowałam na górze. A w łazience lampki z garażu (no najwyżej będzie rozwód :) ). A białą stołową do starszaka na biurko. Bo dwójka fantastyczna, tylko co do niej pasuje??? Tylko pieniążki mnóżcie się nie ubywajcie ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie uwierzycie... zbanowali mnie znowu na fotosiku :) no koniec świata ...

Monah już nie jęczę dziękuję za linka, bo przekonał do zakupu ... mojego męża... uwierzycie, że najdroższa z lamp kosztuje 150zł ??

Rasia dziękuję za linka ale o kochanku cit... bo mi mąż szlaban założy na muratora :)

Prawdziwy.anika witaj i podzielam Twoje zauroczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monah już nie jęczę dziękuję za linka, bo przekonał do zakupu ... mojego męża... uwierzycie, że najdroższa z lamp kosztuje 150zł ??

 

a widzisz, jaki miły skutek uboczny! ;)

 

Dzięki za linka. Ja powoli przenoszę się na imageshack ale... nie wiem jak sprawdzić, czy a by i tutaj nie przekraczam limitu. Prośba do użytkowników ...pomocy jak to sprawdzić???

 

hm. jak to sprawdzić nie wiem, bo nigdy nie sprawdzałam. ale ja jestem na imageshack od 1,5 roku i do tej pory niczego nie przekroczyłam ani mnie nie zbanowali... a trochę zdjęć to ja sobie nawrzucałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...