Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Świetna ściana :) I jak widać, nie tylko mamusia się cieszy!

 

Z lustrami niestety nie pomogę. Ale może jakieś szklarza podpytać, czego nie należy z lustrami robić? Powinien się na tym znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TO ja serdecznie zapraszam do siebie :) może Yokasta też się skusi?

 

Narendil już nie wiem, kto ma więcej radości ja czy oni ;)

 

A co myślicie o lampie? za mała?

 

znalazłam coś takiego i bardzo mi się ten pomysł podoba

 

http://www.curbly.com/users/miki40/posts/11420-if-you-can-t-beat-em-embrace-em-how-to-decorate-unsightly-cables-and-wires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa rzeczywiście trochę mała, ale to nie odbiera jej urody, bo jest świetna - i może rzeczywiście znajdziesz jej inne miejsce ??

 

Ściana "rodzinna" - super sprawa. I rzeczywiście widać, że cała rodzina uwielbia Wasz dom i czuje się w nim świetnie. A Twoje dzieciaczki są przeszczęśliwe mając Taką Mamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Założyłam przed chwilą wątek, ale joliska mnie do Was przekierowała (sama Was nie umiałam namierzyć). Uparłam się, że muszę mieć w sypialni wielkie lustro, które będzie wyglądało jakby kilkadziesiąt lat przeleżało w piwnicy. Byłam przekonana, że dla szklarza to będzie pestka, ale on zrobił wielkie oczy. Załączę Wam zdjęcie o co mi chodzi, bo mi o tafle (a nie o ramki) chodzi. Szklarz wspomniał, że kiedyś lustra nie były tak zabezpieczane jak teraz, to znaczy ta powłoka od tyłu nie była tak zabezpieczana i dlatego one po jakimś czasie nierównomiernie czerniały i się wypaczały. On sam poradził mi jedynie, żebym w sklepie z chemią kupiła jakieś ostre chemiczne preparaty i metodą prób i błędów spróbowała takie lustro zniszczyć. Tam ktoś pisał o zdrapaniu, ale to niestety nie będzie ten efekt, bo jak się zdrapie to zrobi się zwykła przezroczysta szyba, a to chodzi o to żeby to takimi plamami poczerniało. Jak coś wymyślicie albo czegoś nowego się dowiedzie to dajcie proszę znać. Ja sama też popróbuję, bo rozmowa ze szklarzem była dziś, więc jeszcze nic nie zdążyłam zrobić. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

lustro postarzane.jpg

lustro postarzane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se zrób podrapania i se poczernij sprayem :lol2: albo wybież inny kolor ( miedziany, brąz, złoty )...taki patent wpadł mi ostatnio do główki !!!...bo też mi się podobna zachcianka jakiś czas temu wykluła, jak się okazało, ze moje wymarzone lustro nie pasuje rozmiarem......http://emoty.blox.pl/resource/th_Laie_62B.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasche sciana super i widac , ze swietnie sie Bawicie...:lol2:u mnie w planach byla taka w bawialni ale wymieklam - zniechecil mnie kurz kredowy:sick: lampa moglaby byc wieksza ale ta wedlug mnie nie wyglada zle, jak dla mnie moze zostac. :p

Spotkania szczerze zazdroszcze...chetnie bym do Was dolaczyla ale za daleko mam...czemu wszyscy mieszkaja tak daleko ode mnie...buuuu.:cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczek dzięki zapomniałam dodać, że ściana jest również magnetyczna więc będzie pełnić również rolę galerii moich małych artystów

 

Narendil ja też mam before w kilku miejscach ;) a lampę zawiesiłam na wystających drutach, bo nie miał mi kto jej niżej podtrzymać ;)

 

Aricia ściana jest w holu ...te gustownie zasłonięte drzwi (pomarańczowe prześcieradło frote ;) ) to mała łazienka ...z lewej wejście do wiatrołapu a ja stoję koło stołu w salonie robiąc zdjęcie :) lampa nad stół o wiele za mała ...

 

Atika :) lampa może iść ewentualnie do pralnio - spiżarni ale mi jej trochę szkoda ...nie nadaje się do ukrycia ...boska jest :)

 

Yokasta może być i marzec :) :) ja i tak czekam na kawkę w Twoim cudnym ogrodzie w okolicach letnich ...i nic mi w tym nie przeszkodzi :lol2:

 

Olamil witam serdecznie ...a pokażesz sypialnię ?...ja tak z ciekawości ;) że się kolejny ludź co lubi "podrapaki" znalazł :) na razie znalazłam to

 

http://lovelylittledetails.com/2011/04/07/guest-post-diy-mercury-glass-tutorial-kelley-maria/

http://remodelthishouse.blogspot.com/2010/12/mercury.html

http://www.designsponge.com/2011/07/diy-project-antiqued-glass-votive.html

 

i taka jedna Pani mi coś przysłała ...mogę wkleić Aricia?

 

Yokasta a sio ... ładnie to tak podsycać moją zazdrość? ;)

 

Anetko co się odwlecze ...:hug:a kurz mi nie straszny ...w ogóle mało mnie obchodzi kurz w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za linki, zaraz poczytam. Sypialni to niestety na razie nie ma czego pokazywać, beton na podłodze, ściany prawie wymalowane, bo jeszcze są poprawki, kolor biały. Łóżko dziś dopiero zamiawiam więc pewnie dopiero po Świętach będzie. Generalnie to mieszkamy od 1 października, ale cały czas po partyzancku, zasypiam z cekolem i budzę się z cekolem, ale widzę światełko w tunelu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Na tym wątku co go stworzyłam dostałam takiego linka od _Lina_ http://www.apartmenttherapy.com/dc/how-to/how-to-create-an-antique-mirror-effect-127227 i tam jest dokładna instrukcja, jak dla mnie efekt jednak zbyt zniszczonego ale to jednak można kontrolować i zrobić miejscami, pytanie czy u nas można dostać składniki :) ale zawsze jeszcze e-bay zostaje jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...