Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Krzesła z IKEI - Henriksdal. Ma ktoś ?


AGA NR 1

Recommended Posts

Jak w temacie.

;)

 

Czy ma ktoś z Was krzesła HENRIKSDAL ?

 

Oglądałam je ostatnio w IKEA, są naprawdę bardzo ładne.

W różnych wariantach - różne rodzaje pokryć ( łącznie ze skóra ) i różne rodzaje drewna.

Mają ściagalne pokrowce - dla mnie to bardzo duży atut.

 

Ale jak z jakością ?

Czy ktoś ma i może podzielic się opinią ?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Skoro mój mąż (zażarty przeciwnik Ikei) jest zadowolony, tzn., że są ok:).

Korzystamy z nich codziennie (stoją w jadalni) i do tej pory wszystko jest w porządku. Są stabilne, nie chwieją się, a pokrycie można zdjąć i wyprać (chociaż jeszcze tego nie musiałam robić)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Jak by ktoś był jeszcze zainteresowany tym wątkiem to my własnie zakupiliśmy 6 takich a do tego dwa Ingolfy czy jakoś tak, do tych z obiciami wzięliśmy te długie pokrowce żeby pasowały do sofy - kolor i materiał ten sam, trochę bałam się tych sukienek ale w IKEA zobaczyłam fajną stylizację stołu i wyglądała strasznie elegancko i uroczo więc wzięliśmy te pokrycia. Jak nam się znudzą albo okażą się niezbyt praktyczne to zawsze pokrycia można wymienić:) co do samych krzeseł - są duże, masywne, wyglądają ok. Co do wygody to wydają mi się dość twarde ale może to wrażenie w porównaniu do miękkości Ektorpa a przecież krzesło to nie sofa ;P

 

Na razie jedno ubrane:D

SAM_7320.jpg SAM_7328.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...