Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


Zbigniew100

Recommended Posts

Nie pamiątki piłkarskie, nie orzeźwiające piwo czy południowoafrykańskie wino, a zatyczki do uszu to towar numer 1 dla kibiców, którzy wybierają się na jakikolwiek mecz MŚ w RPA.

 

Wszechobecne trąbki wuwuzele są irytujące podczas transmisji telewizyjnych do tego stopnia, że niektórzy zapewne wyłączają fonię i oglądają sam obraz.

 

http://bi.gazeta.pl/im/9/6757/z6757309Z.jpg

Edytowane przez Zbigniew100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że niejedna reprezentacja skladała protest na te wuwuzele, a przecież to ich cichsza-mundialowa wersja.

Co kraj to obyczaj. Trzeba się dostosować.

A jak sie wejdzie do domu to od razu wiadomo, że moi panowie oglądaja mecz :)

Swoją droga fajna nazwa wuwuzele ...... takie wu-du.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już pisałem w Hyde Parku ale powtórzę i zacytuję również tutaj

 

Wymiekam i odpadam.

 

Zajebisty doping! Ciesze się że delegacje pzpn-u są obecne na tych meczach.

Może styki im chodź trochę zaiskrzą w temacie stylów kibicowania jaki jest reprezentowany obecnie tam i u Nas.

Racę i cudny nie raz doping zamienimy na trąbidła - niech posmakują jakby to było w realu.

Tv ściszam bo beret poryje oglądanie dłuższe niż 15ście minut bez przerwy i słuchanie tego dmuchania w wuwzele czy jak im tam tym trąmbkom na imię jest.

Słabi mnie to dmuchanie bezsensowne i ten festiwal trąbkowy.

To że piłkarze RPA są przyzwyczajeni do tego ryku to rozumiem, ale co tych łosi skłania do dmuchania na nieswoich meczach ?

Nie wiem jak Wy ale ja mam wrażenie ze oglądam mistrzostwa świata w trąbieniu.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mecze biorę taką POTRÓJNĄ trąbę.

Ale wysiadam ,jak gość obok włączy trąbę na sprężone powietrze.

Nie chodzi o dźwięk,chodzi o wizję.Te sprężone trąby zakłócają obraz,jest takie zawirowanie powietrza,że zniekształca obraz (jak na pustyni albo przy startującym odrzutowcu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiac mając w perspektywie to coś .... w przypadku przegranej

http://bi.gazeta.pl/im/1/8010/z8010361X.jpg

też bym płakała

 

To nie "hihi - śmichy" - po dzisiejszej przegranej 0 : 7 z Portugalią nie wiadomo co biedaków czeka...

 

W którymś z programów wspomnieli, że Korea Północna tylko raz grała w Mistrzostwach Świata ( daaaaaawno temu ), oczywiście nie wyszli z grupy.

Po powrocie cała reprezentacja trafiła do... obozu.

:eek:

 

Tych to nie wiem, co czeka - aż strach pomyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O społeczne przyzwolenie na karę już zadbał:

Północnokoreańska telewizja pokazała na żywo poniedziałkowy (21 czerwca) mecz swojej reprezentacji z Portugalią w piłkarskich mistrzostwach świata w RPA. To była pierwsza taka zagraniczna transmisja w historii komunistycznego kraju.

http://mundial.wp.pl/title,TV-z-Korei-Pln-pokaze-mecz-z-Portugalia,wid,12392897,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...