Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://img163.imageshack.us/img163/8479/rzut.jpg

 

Ok mam średniej jakości zdjecie. I wygląda to właśnie tak. Po lewej stronie kuchnia bez sciany na której jest literka "S' ja salon. A po prawej dorysowałam sobie ściane i powstaje 2 pokoje. Na obrazku jest tego salonu trochę. Proszę o radę czy to moze wypalic. Wzorowałam się trochę na projekcie z antresolą "Bartek". trochę inny układ ale zależy mi na dwóch pokojach na dole. Dziekuje z góry za rady . Iwona.

Jesteśmy z podkarpacia okolice Rzeszowa.

Edytowane przez Iwona123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wydaje mi sie, ze bedzie dosc malo miejsca... A moze zmienicie bryle w prostokat, bez tego wciecia w salonie? I sprobuj sobie wirtualnie porozstawiac meble w kuchni i salonie, zeby sprawdzic, czy sie wszystko zmiesci.

 

Nie jestem pewna czy nie budujecie przypadkiem w okolicach Gorgolki?

 

Pochwale sie, ze brama bedzie w srode. I rozpoczynamy wygrzewanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że salon na papierze jest duży nie znaczy, że będzie on taki w rzeczywistości. Faktycznie rezygnując z wcięcia zyskacie parę metrów w salonie, tylko nie wiem czy wtedy krzyś nie straci na wyglądzie z zwenątrz??? A jakiś kibelek przewidujecie na dole? Edytowane przez talgo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka byłaby tam gdzie co. A w miejsce łazienki - co i spiżarnia zakładając że tam gdzie obecna sypialnia byłaby kuchnia. Bryły nie chciałabym zmieniac bo jest fajna i mimo swojej prostoty nowoczesna. A tak na marginesi ile jest metrów salonu - od okna tego największego - do schodów. Nie potrzebuje duzego salonu. Patrząc na projekt parteru po zlikwidowaniu ścianki między obecną sypialnią a salonem wydaje mi sie ze zrobi sie jakaś przestrzeń tylko z drugiej strony na kuchnię jadalnia odpada. A stół postawie na granicy obecnej ściany sypialni lub w innym miejscu.

Ekstremalne zmiany.

 

Przeglądałam setki projektów i tylko ten da sie tak przerobic do naszych potrzeb. Zresztą mąż na inne nie chce patrzec tylko "Krzys". I bądź tu mądry.

 

Projekt na papierze moze rzeczywiście wprowadzac w błąd i wydaje się że tego miejsca jest sporo. Dlatego jakby ktoś mógł to niech napisze ile jest metrów od okna schodów i od ściany sypialni do jadalni (początek kominka przy oknie). Będę wdzieczna.

 

Jak mówicie ze nie da rady to chyba czas pomyślec o rozstaniu z tym projektem :(

Ale może jak sie popieści to wszystko sie zmiesci nie załamujcie mnie tak od razu:)

Pozdrawiam Iwona.

Edytowane przez Iwona123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talgo wielkie dzieki o to chodzi widzę ze można zrobic wyspe w kuchni:) PODOBA MI SIE TEN PROJEKT

-można zmniejszyc co, i jedne drzwi łaczące co ze spiżarnią

-A po prawej zrobic jedne rozsuwane drzwi do sypialni i gabinetu to są zresztą szczegóły.

-Kominek można przenieśc na lewą strone

A wymiary mnie zadowalają (widze światełko w tunelu) . W sumie ja nie zmniejszam salonu tylko robie przestrzeń otwartą z drugiej strony.

Dziekuje wam wszystkim za pomoc.

Wiem takiej rewolucji to jeszcze nikt nie robił. Co 3 głowy to nie jedna.

 

Pozdrawiam Iwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Otwierane, a precyzyjnie rozsuwane są dwa środkowe skrzydła, które przesuwają się na boki i nachodzą na okna zewnętrzne. Chcieliśmy mieć duuuże okna, ale jak widać na zdjęciu mamy tam dwa słupy, doprojektowane ze względu na IV (najwyższą) kat. szkód górniczych. Dzięki suwance nie mamy ramy okna pomiędzy słupami, tylko poza jakieś 15 cm i ramy patrząc od środka są za nimi schowane. Kiedy suwanka jest całkowicie otwarta słupek (słupki) środkowy również wędruje poza słupy i wygląda jakby były tylko przeszklenia. Poza tym nie licząc słupów salon jest o 15 cm szerszy w tym miejscu (okna zamontowane są w warstwie ocieplenia)

Jeśli chodzi o meble to będzie podobnie jak na wizualizacji z horyzontu, tylko zamiast dwóch kanap, jedna w kształcie litery L i tylko komoda i telewizor na ścianie. Generalnie bardzo minimalistycznie. Lubimy minimalizm i dla tego wybraliśmy Krzysia.

http://images43.fotosik.pl/356/2ae736c63b823ea7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...