Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak to są fixy. Mam już kupioną duża drabinę do nich, która sprawdza się też do okien dachowych w salonie. Z drugiej strony w pokojach dzieci jest jak w projekcie.

I dziękuję za pochwały, bo częsciej słyszymy coś innego. Ale to dotyczy nie tylko okien, ale Krzysia generalnie. Ludzie wolą styl dworkowy, taki bezpieczny i sąsiadom się podoba.

Edytowane przez szymek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szymek -bardzo ładny ten Krzyś, czy można prosić o fotki z przodu domu?Oraz jeśli to nie tajemnica przybliżoną kwotę stanu surowego zamkniętego lub koszt samych okien- wraz z dachowymi, podoba mi się umieszczenie okien dachowych -tak w kupie- jakie pomieszczenie jest pod tymi oknami na dachu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acca5, koszt Krzysia będzie bardzo się różnił w zależności od materiałów użytych do budowy, regionu Polski, czy jak w moim przypadku dodatkowych kosztów na szkody górnicze. Mi udało się ze stanem surowym zejść poniżej kosztorysu z horyzontu. Za okna, porównując z oryginalnym projektem zapłaciłem 100% więcej. Najdroższe są okna przesuwane czyli tzw. suwanka. Pod oknami dachowymi tak jak napisał Talgo jest wolna przestrzeń nad salonem, a u mnie dodatkowy rząd okien znajduję się nad jętkami, czyli tam gdzie w projekcie jest sufit. U mnie nie ma sufitu, jętki są widoczne, a ocieplenie idzie wzdłuż krokwi do samego szczytu.

Sorki, że tak późno odpisuję

Edytowane przez szymek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocieplenie, wełna 15 cm między krokwiami + 5 między rusztem. Zdjęć takich nie mam, ale postaram się dzisiaj zrobić i wkleić. Widzę, że nie tylko my tak wymyśliliśmy z tym sufitem, ale jak szaleć z wolną przestrzenią w salonie to szaleć. My korzystając z pomysłu Kulshranka (dzięki za pomysł) skróciliśmy antresolę o ponad 50 cm i przestrzeni jest jeszcze więcej, nam się bardzo podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

ja się też pochwalę, łazienka górna się kończy, pralnia skończona,

kotłownia teś skończona tak jak pralnia biała :)

i kotłownia wyposażona w piec, zasobnik i zmiękczacz wody.

Kibelek w górnej łazience też działa :)

no i dwa dziecięce pokolorowane pokoiki: klasycznie jeden różowy drugi niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...