Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No a fotek jak nie było tak ni ma ;)

Napięcie osiągnęło punkt kulminacyjny :eek: Normalnie eksploduję zaraz :D

 

A swoją drogą - za tydzień wchodzi do mnie ekipa wykańczać balkony, a że są półokrągłe, to kompletnie nie wiem, jak je wykończyć, żeby później po elewacji woda się nie lała ;) Bo to ponoć przy półokrągłych balkonach skomplikowane jest, hmmmmmmm... ;) No i robimy ogrodzenie i ziemię nawozimy. Chwalę się, bo mam dosyć tego bagna przed domem :bash: Sorki za prywatę, ale gdzieś muszę się wygadać :lol2: A tutaj tak swojsko jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z ogrodzeniem nadal kicha. Pocieszam sie że pręcej czy póżniej uda nam się to zrobić. Na szczeście pojawił się już murek i można go powoli zasypywać co oznacza że sprzed domu zniknie kupa ziemi i będzie można pomyśleć o roślinkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do już wprowadzonych lub wprowadzających się :

jak dałyście radę posprzątać cały ten pobudowlano - powykończeniowy syf ?!

:eek:

 

Nieeeeeeee, wykończę się, robię to już tydzień.

"Magicznych gąbek" poszło już piętnaście paczek ( czyli 30 sztuk ) i szczerze mówiąc... to końca nie widać !

 

W zasadzie ze "sprzątaniem" to nie ma nic wspólnego - to raczej "tarcie", "pocieranie", "zdrapywanie" wszystkich kropek, kropeczek, punkcików i plamek !

Nie mam już rąk ani paznokci ( chociaż nie mam długich )...

 

Czy korzystałyście z czyjejś pomocy czy dałyście radę same ?

A może zatrudnić jakąś Panią Zdzisię czy Gienię ?

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kropkami nie było problemów. problem jest z fugami epoksydowymi. niestety dłubusie uświntuszyli w nich wszystko równo. barany skończone. i jeszcze mi powiedzieli że ja powinnam była od razu po nich myć. a ustalaliśmy że od razu będą czyścić póki nie zastygnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga rozumiem cie doskonale bo właśnie to przechodzę. Mnie pomagała jedna pani posprzątać góre ale ja wcześniej juz te kropki zmyłam. drapak do szyb+leon z castoramy- usuwa tynk i klejke z szyb i płytek. wczoraj "obmyłam" podłogi na górze i schody i zajeło mi to ponad godzinę. parter do sprzątania mimo, ze juz mieszkamy. i chyba tez poprosze panią. czasowo to masakra.

 

Efcia dawaj te foty krzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, u mnie to samo - fuga epoksydowa.

Jedno słowo : MASAKRA.

 

Mam otwartą kuchnię na salon.

Więc mój "paprok" uciapkał nią dosłownie wszystko : kuchnię, jadalnię a nawet salon.

Ba, nawet przy wyjściu do ogrodu były plamy po tej fudze ( fuga jest w kuchnii ) !!!

Najwyraźniej roznosił ją na swoich butach.

Brak słów.

 

Uporałam się już z tym - szpachelka a potem "magiczna gąbka" i jechane.

Zeszło.

Ale mi tylko na tym... zeszły trzy dni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...