Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Efilo

Przeczytałam na forum, że spotkała cię przykrość ale dobrze że znów wróciłaś ...

No to teraz zapytam:) o twoją podłogę, bo z tego co pisałaś wyżej, jeśli się nie mylę masz podłogę fiinishparkiet, my też mamy już upatrzoną z tej firmy - kolor jesion koniak albo jesion bursztyn. (jeszcze się wacham pomiędzy tymi kolorami). Czy była jakaś różnica w odcieniu parkietu tego co zamówiłaś a tego co przyszło?

Tarasik super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w ten deseń tylko niski

 

http://www.relaxfactory.de/WebRoot/Schunk/Shops/RelaxFactory/4978/6B0B/B60E/148C/21C1/4DEB/AE34/844C/ElementTableTeakWei_00DF__m.jpg

 

No teraz rozumiem:D cudny

niestety w habitacie basso wykupiony, generalnie na wyspach upaly wiec wszystkie produkty ogrodkowe rozchodza sie jak zwieze buleczki, sorki

moze pewne mile malzenstwo cos zaradzi, pytalas u Panstwa B.? Zawsze mozesz im poslac probke drewna i konkretny projekt;)

a my kolejny dzien na plazy :) nareszcie lato:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O żesz, a jednak !

;)

 

Powiedz jeszcze Efilo, gdzie jest ten "Combikol" w Katowicach bo na stronce pisało, że na Aleji Roździeńskiego - byłam kiedyś w IKEI i przy okazji chciałam do nich zajść.

Szukałam ich w Galerii RAWA, w Galerii Mebli AGATA i nikt nie miał pojęcia, gdzie jest ów "Combikol"....

Zdradź lokalizację.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biurko mi robił facet który mi robił szafki łazienkowe

 

Aba problem w tym że jakbym miała robić na zamówienie to bym chciała w aluminiowej malowanej na biało ramie. ;)

 

AGA - dokładnie jak pisze barto - w ttw opex - jedziesz od ikei w kierunku sosnowca - opex jest na wysokości dąbrówki. zjeżdżasz pierwszym zjazdem za carrefourem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i ... jednocześnie przepraszam za to,że dopiero teraz się ujawniam. Twój dziennik oraz komantarze czytam ( czytałam) od bardzo dawna. Jednak nic ciekawego nie miałam do napisania, ponieważ mój dom jest dopiero w sferze marzeń. Jestem pod dużym wrażeniem Twojej wiedzy, skrupulatnosci oraz dobrego gustu. Poniewaz spotkało Cię ostatnio jakies dziwne i przykre zdarzenie (kuchnia), chcę PODZIĘKOWAĆ za to, ze do tej pory dzieliłaś się swoimi pomysłami, projektami, adresami itp. Twoje komentarze były ogromna kopalnią wiedzy na niezliczone 'budowlane' tematy, z których na pewno wielu skorzystało, a ja, mam nadzieję skorzystam niebawem. Nie zaśmiecając dłużej - Efilo, wielkie dzięki i szacunek !!!! Życzę Ci, żeby mieszkało się wspaniale w pięknym domu. Pozdrawiam serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Efilo, mam dwa pytania techniczne. Czy taras jest jakoś połączony z domem czy do niego "dostawiony"? Zastanawiam się nad tarasem drewnianym albo z kostki granitowej. Ten pierwszy jednak o wiele ładniej wygląda i jest "przyjaźniejszy". Nie wiem jednak, czy ten cały stelaż buduje się przy ścianie, czy w jakiś sposób rząd przy ścianie łączy się z domem. Drugie pytanie dotyczy fixów. Na zdjęciach widać, że one także mają parapety. Zawsze mi się wydawało, że jak fix to bez parapetów (ale zwykle jak mi się coś wydaje, to wychodzi inaczej). Czyli niezależnie czy okno czy fix do podłogi parapet trzeba dać? I przy okazji - jakie masz te parapety? Czy to może hecopal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta wiem - tez pytałam. Te w casto są jeszcze gorsze od tego z dlh.

 

Moje fixy są nad podloga wiec czy te okna są otwierane czy nie z istnieniem parapetow nie ma zbyt wiele wspólnego.

 

Taras drewniany nie jest połączony konstrukcyjnie z domem. Deski są na kratownicy która leży na podłożu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, Efilo.

Jeśli mogę podrążyć temat. Czy to, że masz te fixy nad podłogą jest czymś konkretnie podyktowane (poza ewentualnymi kwestiami wizualnymi)? Ja zastanawiałam się, jak rozwiązać kwestię ocieplenia i myślałam, żeby te fixy podnieść właśnie o parę centymetrów. Wykonawca stwierdził jednak, że to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...