Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i ja się poczuwam zgłościc swoja codzienna obecność. Tak mnie elfir zaintrygowała swoim postem że przeszperałam wątek kuchenny. Przykro mi że ktoś Cię skrzywdził. Ja mam troszkę zdjęć Twoich pięknych wnętrz, ale szanując Twoją wolę zostawiam je tylko dla siebie (nikomu nie dam p) ). A nawet zainspirowana Waszym gabinetem :) chcę zrobić podobne oświetlenie (te liniowe cofnięte dwa rzedy ledów) na blatem roboczym w kuchni i się obawiam że będe mieć ciemno. Mogę sie spytać czy jak zaświcisz te ledy to to jest jasno na biurku? Ja mam bardzo jasną kuchnię (duże jasne przestrzenie). Dziękuję za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczki

mamy też oświetlenie ledowe w kuchni, salonie, holu i sypialni. Wszędzie wystarcza do oswietlenia pomieszczenia i normalnego funkcjonowania. Nie jest to jednak wystarczające oświetlenie do oswietlenia blatu roboczego - tam musi byc jakis bardziej skoncentrowany strumien swiatla. Same ledy daja bardziej oswietlenie nastrojowe. Nie żeby był półmrok ale żyleta to też nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, u mnie ledy dają bardzo słabe światło, niespecjalnie nadaje się nawet do wieczornego siedzenia przy kompie. Może mają zróżnicowaną moc lub trzeba dać tego więcej (mam ledy w halogenach).

 

I przywitam się - witaj Efilo, oczywiście dołączam się do tych, których zżera ciekawość odnośnie kuchni ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam na probe led 7W - reflektorek - zamiennik halogenow. jest ekstra świeci jak halogen ale... kosztowała bodajze 150 zł

 

a jeszcze wracając do silnego strumienia światła z ledów - u nas są taśmy ledowe w zabudowie g-k - kupowaliśmy specjalne silne ledy. tylko w sypialni mamy słabe ale za to gęsto - żeby było równomierne oświetlenie. Załuję szczerze mówiąc bo to światło jest takie ciemlaźne - zupełnie inne niż z tych 'powerledów' ;)

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam na probe led 7W - reflektorek - zamiennik halogenow. jest ekstra świeci jak halogen ale... kosztowała bodajze 150 zł

 

a to wszystko jasne, mam jakiejś starszej generacji i jeden kosztował tylko 30 zł ;). Efekt nie jest zbyt ciekawy.

 

a jeszcze wracając do silnego strumienia światła z ledów - u nas są taśmy ledowe w zabudowie g-k - kupowaliśmy specjalne silne ledy. tylko w sypialni mamy słabe ale za to gęsto - żeby było równomierne oświetlenie. Załuję szczerze mówiąc bo to światło jest takie ciemlaźne - zupełnie inne niż z tych 'powerledów' ;)

 

Zamiast tradycyjnych weży świetlnych, tak ?

Dobrze wiedzieć, nie wiedziałam, że takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora :rolleyes:

Efi jak Twoj ogrodek-pokaż co tam nasadzasz ciekawego :)Przegladalam ostatnio fotki i nie wiem czy dobrze "czytam" zdjecia i czy u Ciebie odplyw od zmywarki jest w posadzce?(wystaje Ci tam jakas rurka) Powiedz prosze jak sprawuja sie plytki w kuchni bo ja ciagle dumam czy dac takie jasne czy pojsc w szarosci :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...