Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy u Ciebie odplyw od zmywarki jest w posadzce?(wystaje Ci tam jakas rurka) Powiedz prosze jak sprawuja sie plytki w kuchni bo ja ciagle dumam czy dac takie jasne czy pojsc w szarosci :wiggle:

 

Nie. Odpływ jest 'normalnie' w ścianie tuż obok odpływu do zlewu. To co widzisz na zdjęciach to zapewne jest rura od odkurzacza centralnego która leci do szufelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja odpowiem w kwestii jasnych płytek. mam jasne (te same co Efilio) na całym parterze. Daje to przestrzeń i poczucie,że jest czysto. oczywiście wszystko widac na nich czyli włosy, śmieci i kropki. ale postanowiłam, ze za bardzo nie będziemy sie tym przejmować. oczywiście łatwo sie je sprząta. na szarych na pewno mniej widac smieci, kurz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie mogę się pod tym podpisać. jest jasno i ładnie. u nas nie widać wszystkiego. kurzu w ogole ale moze dlatego że u nas jeszcze sie kurzy na biało ;) jedynie jak sie naniesie błoto z ogrodu to są bardzo widoczne ślady. w kuchni nie widać okruszków a zakładam że na szarych i owszem. poza tym przeciez sie odkurza co jakis czas a aż tyle sie przeciez nie nanosi zeby sie uzbieralo od jednego odkurzania do drugiego.

rasia ma pod tym wzgledem zarabiste kafle - szarobure i ze strukturą - nawet po przemarszu wojsk nie byłoby widać zabrudzeń. ale ja wolę moje jaśniutkie. nawet jakby trzeba bylo je odkurzac codziennie a nie raz na tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słonecznie, w końcu lato !

:)

 

Efilo,

a ja w innej kwestii :

które szkółki roślin na Śląsku odwiedziłaś ?

Które są Twoim zdaniem godne uwagi ?

 

Ja niedługo zacznę się rozglądać za roślinkami - ale na razie patrzę na kierunek bielski.

Pojadę do Chybia i do Pisarzowic - polecono mi ich.

 

Ale może Ty z Górnego Śląska polecisz kogoś ?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie mogę się pod tym podpisać. jest jasno i ładnie. u nas nie widać wszystkiego. kurzu w ogole ale moze dlatego że u nas jeszcze sie kurzy na biało ;) jedynie jak sie naniesie błoto z ogrodu to są bardzo widoczne ślady. w kuchni nie widać okruszków a zakładam że na szarych i owszem. poza tym przeciez sie odkurza co jakis czas a aż tyle sie przeciez nie nanosi zeby sie uzbieralo od jednego odkurzania do drugiego.

rasia ma pod tym wzgledem zarabiste kafle - szarobure i ze strukturą - nawet po przemarszu wojsk nie byłoby widać zabrudzeń. ale ja wolę moje jaśniutkie. nawet jakby trzeba bylo je odkurzac codziennie a nie raz na tydzien.

 

Bo nie masz czarnego, długowłosego sierściucha ;) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efi dzieki za wyjasnienie bo juz chcialam pisac do hydraulika o przerobienie odplywow ;)Biore pod uwage szare kafle tylko ze wzgledu na kolor fugi bo mam swiadomosc ze i na kremowej i na szarej plytce cos tam zawsze bedzie widac.Odkurzacz nie ejst mi straszny zwlaszcza ze planuje jakies psisko do nowego domku:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Moją sunię mam już od 4 lat, a marzyłam o tym psie prawie 10 lat ( od chwili filmu "Maska" z Jimem Carreyem ).

;)

 

Tylko moje psiaki to akurat odmiana "długonożna" - rasa Parson Russell Terrier.

 

Charlie szczeka już po niemiecku - znalazł dobry dom w Niemczech.

Płakałam po nim dwa tygodnie... skradł moje serce.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...