Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga to dobra wiadomosc :)a skad ty masz takie dobre wiesci??? a moze jeszcze wiesz w jakich cenach beda??? :)

 

Markoto,

a z gazetki.

;)

Promocja wchodzi w życie od jutra ( od 8-ego lipca ).

I tak na przykład komplecik, który mi się podobał ( stoł, dwa krzesła i ławka ) został przeceniony łącznie o 316 zł.

Drugi komplet, który mi się spodobał - rabat na samym stole 149 zł, na jednym krześle 64 zł.

 

Naprawdę fajne.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

podczytuję Wasze dzienniki i ten wątek już od jakiegoś czasu i tak mi głupio, bo czuję się trochę jak szpieg, więc postanowiłam się ujawnić, przywitać i zapytać czy mogę wpadać na "pogaduchy":)?

 

Efilo namierzyłam tuż przed usunięciem przez nią Dziennika - nie zdążyłam go niestety w pełni przeczytać, nie wspominając o komentarzach, ale widziałam zdjęcia kuchni i wizualizacje. Gratuluję! Dziękuję za namiar do architekt wnętrz - jesteśmy w trakcie rozmów. Jeśli miałabyś jakieś rady odnośnie współpracy z tą Panią (na co zwrócić uwagę przy negocjacjach, na co uważać etc) to będę wdzięczna.

Od Rasi z kolei mam namiar na okna, dostałam już ofertę. Rasiu - dzięki.

 

Ja dopiero zaczynam przygodę z budową. Zdążyłam już założyć dziennik, jeśli będziecie miały ochotę - zapraszam.

 

Pozdrawiam Was ciepło i życzę miłego wieczoru - spędzanego przez niektóre szczęściary na wypasionych tarasach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga on jest po 550 zl juz od jakiegos czasu, ja poluje na ten

http://www.jysk.pl/165/384/392/3727701/a/catalog

ale cos widze ze od jutra bedzie w zwyklej cenie :(

 

krzesla 5-o pozycyjne sa w ikea za 150zl o ile jeszcze sa :)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90039178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie kupiłaś Nordano? On był super. I nie kosztował 1000 zł. Ten Vermont faktycznie sie prezentuje nieźle.

 

Malka Ty to agentka jesteś :rotfl:

 

Cześć Nelli :)

 

Marku to umówmy się że ja będę komentować u Ciebie :cool:

 

Witaj anula. To o co pytasz to na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...