Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bo ja też się właśnie czaję, tylko na ten Bosch TCC 78K, bo cały sprzet AGD mam Boscha....w najgorszym wypadku (brak kasy) na ten BOSCH TKN 68E751 .

 

bosch i siemens to to samo tylko etykieta inna więc się nie masz co zastanawiać :)

 

a co do dylematów... myślałam że masz jakieś opcje do wyboru i zastanawiasz sie którą wybrać :) o kinkiecie czytałam. bardzo mi sie podobaja ale nie widzialam z massivu takich plafonow więc siedze cicho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nutka to narożnik z firmy de velde.

jest to model modułowy więc cena zależy od wybranych elementów i oczywiście od pokrycia. najlepiej poprosić o wycene konkretnego interesujacego Was modelu.

tu link do tego narożnika

http://www.develde.pl/index.php?action=page&cid=34&p=1

 

mój ma podwójny moduł z oparciem po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć lidziu

 

jak tam? udało sie wypoczac?

nawet się udało. Całe szczęście dziewczynki bez problemu poszły znowu do mini klubu w hotelu, więc miałam troszkę czasu tylko dla siebie.

 

Wczoraj pytam się O. "pójdziesz jutro do przedszkola ?", a ona na to "tak, a potem do mini klubu" :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efi źle... zapalenie oskrzeli jeszcze mnie męczy... od soboty pielęgniarki nie chciały mi bić zastrzyków, bo pupa zaczerwieniona, gorąca, i kwadratowa....

Dzisiaj nie zdążyłam do lekarza bo się spóźniłam przez Emila bagatela 2,5 godziny... On ma zawsze czas i jemu się nie spieszy i wszyscy muszą czekać na niego...

Jak go ostatnio zostawiłam to sobie pół poduszki kciuka obciął... Więc nie chciałam go zostawić... Byłam więc zła, a on nie... mia czas... :(

 

 

To kiedy przyjeżdżacie...

I pomocy potrzebowałam co do kolorów w sypialni... I się nie doczekałam...

Jutro majstry wchodzą na górę i będą kończyć sufit w salonie, a pan kafelkowy przychodzi w weekend... Wiec sprawa z kolorkiem pilna, bo znając mnie samą to zaraz coś wymyślę i będzie po kło[pocie.... czyli na biało albo słomkowo.....

 

 

Neli tylko mnie tyrpnij, że jedziesz do tego okulisty.... Będę czekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...