Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewuś ja mówię ile mniej wiecej kosztuje bo mnie akurat inwentaryzacja przyłączy i w takie tam geodezyjne to nic nie kosztują :) koledzy jakoś nie chca brać pieniędzy za co szczerze im wdzięczna jestem:oops:

 

napisałaś że za 800 się nie uda. stąd mój post. co by ludziska jednak cisnęły tych twoich kolegów o rabacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde??? Szok. Ja też miałam budowlany i przechodziłam na taki zwykły. Wypełniłam w necie wniosek, wysłałam do vattenfalla i pocztą dostałam podpisaną umowę docelową. Kosztowało mnie to 2,5 zł - na znaczek.

 

 

Lidziu!

 

 

Co to takiego?

 

Nie załatwiałaś w Enionie? Za każdy kilowat to sobie życzą grubo ponad 100zł... stąd taka suma wychodzi....

 

Jak nie muszę w enionie tego załatwiać to podaj linka i wyjaśnij co i jak...

Chyba, ze u Was tak można, a nasza wieś jest inna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo taryfa budowlana jest masakrycznie droga. utrzymywanie jej jest na maksa nieopłacalne. i to nie jest juz kwestia odbioru tylko bezpowrotnie traconych pieniedzy. nam elektryk od dawna trul zebysmy przeszli na zwykla a my nie moglismy sie zebrac. gdybym wiedziala ze to takie roznice w rachunkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o czym Wiola pisze bo gdyby nie życzliwa rada pana w energetyce buliłabym tak samo;) u nas to wygląda tak że za przyłącze budowlane musiałabym zapłacić 1000 zł a potem za docelowe koło 1800 zł, ale pan mi doradził że jak nie mam noża na gardle to wziąć z energetyki tylko "obiecankę" przyłączenia prądu dostać pozwolenie na budowę i wtedy wystąpić już o docelowe przyłącze z tym że na czas budowy taryfa budowlana i wtedy zapłacę raz 1800 za przyłącze no a że mi się nie spieszyło aż tak bardzo to tak zrobiłam wiem że teraz coś tam chyba bedzie trzeba dopłacic za jakieś inne bezpieczniki na słupie czy cóś takiego ale to już małe pieniążki są:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...