Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam się przywitać w nowym miejscu :)

Doszłam przy okazji do jednego wniosku - uzależniłam się od Was :D Co prawda, mimo, że gaduła ze mnie niemiłosierna, nie piszę zbyt często - praca od rana do wieczora, dzieciaki małe i wogóle sajgon ;) ale czytam z regularnie. Hmmm... taka konsekwencja przydałaby mi się również w nieco innych sprawach ;):D

Efilo, oj brakuje tych Twoich wnętrz, brakuje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dobroszko

ta ława faktycznie prezentuje się super. Bo akurat reszta mebli to raczej dizajn pod szyldem siniaków ;) Mi niestety nadal się podoba aluminiowy biały stolik na jednej podstawie który kiedyśtam wklejałam. I jakoś nie chce mi się odwidzieć.

 

http://img153.imageshack.us/img153/3953/stoliknataras.jpg

 

Pavis jak sie wreszcie rozgościmy to pewnie w końcu chwycę za aparat :)

 

Markotko trawka tak wygląda tylko na zdjęciu. W rzeczywistości są to suche poletka rumianku :(

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza no to na co czekasz? śmigaj po tą recepte i się pakuj :)

 

manday, co tam moje zdjęcia... wklej koniecznie swoje!

 

Glamcia mój kosztował podobnie. Tyle że z jesionu bielonego. Rozkładany z 2 do 3 metrów.

 

Dandi nie odezwałam się bo jak zajrzałam to się akurat przerwa w meczy skończyła ;) :D

Ty nie nęć więcej Dziewczyno, bo zabiore ze sobą duzą walizke i przyjadę z familią i psem. Tylko nie wiem jak akwarium wcisnę do auta :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do trawnika to mogę powiedzieć, ze koszenie 250 metrów zajmuje czas do 15 minut. Wschodzi mi kolejne 100 metrów do koszenia.No i będziemy siać jeszcze maksymalnie 200. Większa część działki będzie okorowana albo ożwirowana, bo jakoś nie widzę siebie grzęznącej z kosiarką na 1.5 godziny co 4 dni

Tarasik fajny i piękna podstawa stolika tarasowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...