Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tatarakowego Dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tyllko temu biednemu BMI już daj spokój :D
No dobra :)

 

Ło rany - tak szybko zmienia się u Ciebie sytuacja ;) jeszcze przed chwilką było spokojnie , czas oczekiwania 2 tygodnie a Ty dajesz luz :cool: a tu nagle taki zwrot akcji.

A tak naprawdę nie wiem czy to Ty powinnaś składać papierki dotyczące podziału wielkiej KW na mniejsze. A co, właściciel dużej KW nie chce podziału na mniejsze ?????

Zależy na tym podziale i sprzedającemu i kupującemu. Powinniście podzielić się "robotą" Ty załatwiaj odnośnie swojej KW a sprzedawca powinien dostarczyc resztę papierków. Dobrze kumam czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałam, ale okazuje się, że to JA wnioskuję o WYDZIELENIE jednej działki z KW właściciela, kiedy ją nabywam, i to ode MNIE sąd może zażądać uzupełnienia papierów. Na chwilę obecną: złożyłam wniosek o zaświadczenie o przeznaczeniu działki zgodnie z mpzp, ma być najpóźniej w następny piątek, więc 5. lipca chcemy się umówić do NOTARIUSZA! na umowę warunkową.

Zastanawiam się, czy jeszcze w tym tygodniu nie zawezwać geotechnika, żeby mi zrobił odwierty i sprawdził, co pod ziemią piszczy. Głównie na wypadek jakiegoś dzikiego wysypiska albo innego nieszczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że spodziewasz się wysypiska podziemnego na Waszym kawałku ziemi ??

Umowa warunkowa ? Co to takiego ? My mieliśmy umowę przedwstępną :)

 

Geotechnika przed zakupem nie wołaliśmy, ale mniej więcej wiemy co mamy w głąb po odwiertach do pompy ciepła.

U nas głównie iły, a na ok. 8 m. trochę żwirku/piasku co może świadczyć że gdzieś na tej głębokości moze byc woda, ale na wodę nie natrafili, mamy dwa odwierty.

Podejrzewam, ze u Was też będą iły - taka okolica :)

Z przyjemnością poczytam co u Was "piszczy" pod ziemią :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się w pokłonach witam i donoszę, że dziennik będę z wielką przyjemnością czytać, bowiem wspaniale się czyta:)

Masz talent Imienniczko:)

Życzę powodzenia w dalszych etapach walki papierologicznej i oby 5 lipca na przyjemność z notariuszem był aktualny.

A może uchylisz rąbka tajemnicy czy masz już wybrany projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką PC macie? Możesz coś napisać szczegółowo? ew. na prva, ok?

Z tą pompą to jest tak, że mniej więcej wiem jak to ustrojstwo działa, jak wygląda i już :) A i że mamy mieć. Ja mam mieć ciepło w domku i ciepła wodę w kranach za niewielką kasę. Podobno te warunki to "coś" spełnia według mojego męża, a ja mu (na razie) ufam wiec będziemy mieli PC :D

Jeśli chcesz więcej informacji to mogę dać Ci namiary na wykonawców :rolleyes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Firma 1 zdąży ??? Bardzo ciekawa jestem co oni tam "zobaczą" :rolleyes:

Budować Wam będzie firma czy sami ? Znaczy się będziecie budować systemem gospodarczym?

 

Papierki do wypełniania ? - ja lubię papierki :D

Wypis z KW oryginał (pewnie do wglądu ) nie starszy niż 3 m-ce.

PIT-37 za 2008 i 2009. Bank chce duuużo wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...