Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tatarakowego Dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Barbara, świadectwo robił nam Asolt (W pakiecie z projektami went i podłogówki).

kotłownie mam już częściowo odgruzowaną, może w ten weekend dojdziemy z nią do ładu, jeśli nie padniemy od panującej u nas plagi grypy żołądkowej :(

zmiękczacz mam mega prosty, z dużym złożem i osobnym pojemnikiem na sól, nie pamiętam, jak się nazywa, ale kupiliśmy przez allegro i był chyba wtedy jednym z najtańszych urządzeń tego typu, ale ja od niego nie wymagam kolorowego wyświetlacza i miliona funkcji, a swoją rolę spełnia bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tatarak :) Odpisuję u Ciebie :) . Chodziło mi dokładnie o to czy dobrze wykonany , bo w sklepie nie namierzyłam z Pol - skone . Natrafiłam u Ciebie na szczegółowe infornmacje odnośnie drzwi tej firmy i cieszę się , że do Ciebie trafiłam bo dowiedziałam się np , że ościeżnice mają w folii - Ważny szczegół !!Czy możesz mi jeszcze napisać swoją ocenę po czasie użytkowania , Czy dalej jesryeś zadowolona czy wychodzą po czasie jakieś " kwiatki "? z góry dziękuję :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onoa, jak napisałam u siebie - o bulaju nic nie wiem. Ale jeśli chodzi o drzwi, to ja jestem bardzo zadowolona. Wyglądają bardzo ładnie i cieszę się, że można je było dostać w bardzo sensownej cenie nawet po dopłacie za ościeżnice malowane. Zaznaczam, że drzwi bezprzylgowe nie były moim must have.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Onoa :)Tak jak Spirea - jestem z drzwi zadowolona. Mnie też nie zależało na bezprzylgowych. Drzwi pracują dobrze, są łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie są idealnie gładziuchne, ale przynajmniej na białych te niegładkości widać tylko, jak się skrzydło oświetli bardzo ostrym światłem pod ostrym kątem. Czyli na co dzień w ogóle nie :)

 

Myślę, że istotne jest, żeby przy pełnym wypełnieniu (takie mamy), wziąć też dodatkowy zawias- bez tego może działoby się coś złego, bo skrzydło jest stosunkowo ciężkie.

 

Bulaja mamy o średnicy zewn 35 cm. Gdzieś w dzienniku powinno być widać na zdjęciach drzwi z bulajem. Junior jest z nich b. zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny BARDZO Wam dziękuję za pomoc:) . Zamieszczacie informacje , które są niezwykle przydatne ( malowanie ościeżnic , trzeci zawias ) . Średnica bulaja też ułatwi mi życie , bo z moim chorobliwym lękiem przed podejmowaniem decyzji, możliwość zobaczenia jak taki rozmiar prezentuje się na skrzydle , powoduje , że życie jest łatwiejsze :) Dziękuję Tataraku , za zdjęcie bulaja w dzienniku , znalazłam jedno wcześniejsze u Ciebie , ale w odległości , a tu , jak dla mnie :) Ideał :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onoa - naprawdę nie ma za co dziękować :) tak jak pisała u siebie Spirea - kiedyś myśmy ludzi pytały i nam pomagali swoimi odpowiedziami, teraz mamy okazję "odwdzięczyć się", co prawda nie tym samym osobom, ale forumowiczom en masse :)

 

I koniecznie pamiętaj o pełnym wypełnieniu - to chyba przy każdych drzwiach jest istotne, jeśli zależy nam na "zamykaniu" odgłosów między pomieszczeniami.

 

Kori - w obu łazienkach mam umywalki z Ikei. Pytanie, czy nie chlapie jest podchwytliwe, bo odpowiedź moim zdaniem zależy od wielu zmiennych, z których najważniejsze są: kto jej używa oraz jakie jest ciśnienie wody w instalacji. My mamy reduktor ciśnienia, więc z umywalki nie chlapie, w każdym razie niezbyt mocno, a już na pewno kiedy jej używają kobiety ;) z chłopami gorzej - ale ja mam lustro do samej umywalki i nie jest jakoś specjalnie brudne, więc nawet "chłopy" dają radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

może krótko i na temat ...

budując swój dom byłem budowlanym laikiem , na codzien prowadze firme ktora zajmuje sie 2 roznymi rodzajami dzialalności (czyli w zasadzie jakby 2 firmy) , w trakcie budowy pojawilo sie dziecko a calosc trwala od sierpnia do pazdziernika rok pozniej - tylko dlatego ze ograniczala nas kasa na wykonczenie (szczesliwi ktorych budzet nie ogranicza)

 

za kilka miesiecy rozpoczynam kolejna budowe i nie wyobrazam sobie by calosc mogla trwac dluzej niz 6 mcy (stan deweloperski) - wykonczenie juz nie po mojej stronie

 

tak wiec glowa do gory ....

jak to mowia co Cie nie zabije to Cie wzmocni

 

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...