Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tatarakowego Dziennika


Recommended Posts

Tataraku, dzisiaj na spokojnie oglądnęłam zdjęcia Twoich wnętrz! Jest naprawdę pięknie! Prawda, że ten pierwszy rok w nowym domku strasznie szybko mija? nawet nie wiadomo kiedy ;) Zgadam się w 100% co do szarości! Pomysł z zółtym kolorem w łazience - koniecznie do sprawdzenia! Ostatnio ktoś wklejał na forum taką inspirację - zauroczyła mnie kolorystycznie :)

 

65593_398651030207617_1178817293_n.jpg

 

62073_397595853646468_1466545720_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

R&K - stan deweloperski w sześć miesięcy, ale metodami deweloperskimi? bez histeryzowania nad przerwami technologicznymi itd.?

 

Barbara - i wd i bidet są podwieszane i na stelażach, tylko one wiszą bardzo niziutko nad podłogą, tak akurat żeby wjechać mopem viledy :) u mnie są stelaże grohe, a ceramika linea blue. i jedno i drugie mogę polecić :)

 

Basia - dziękuję :) żółty mnie kusi, tylko chciałabym taki bardziej zimny cytrynowy wpadający w limonk (tak jak na TWoich inspirkach), a wszędzie widzę akcesoria wpadające bardziej w pomarańczowy. ale to kwestia czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po raz pierwszy u Was :)

 

Na początek pochwalę pięęękne wnętrza... szarości, białe drzwi wewnętrzne- wspaniała baza.

Mam pytanie o panele, jaka to firma, model? Bardzo mi się podobają, do siebie szukam czegoś takiego właśnie.

Być może już takie pytanie padło wcześniej, ale nie jestem w stanie przewertować całego wątku, brak czasu niestety.

 

Pozdrawiam,

Ewelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Ewelino :)

 

panele w pokojach (sypialnia, pokój juniora) to modrzew piaskowy Egger. w realu też jest śliczny, tylko trzeba wiedzieć, że przy podłodze w takim kolorze większość "drewnianych" mebli wpada w odcień pomarańczowy i trzeba się trochę nagminastykować, żeby znaleźć odpowiednie sprzęty - też wybielano/poszarzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :)

 

Poszukam ich w realu, na zdjęciach świetnie się prezentują.

Mam nadzieję, że cena mnie nie dobije :rolleyes:

U córki i w naszej sypialni będą białe meble, więc pewnie będą pasować. Do syna i gabinetu będziemy się "gimnastykować" żeby coś pasującego dobrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelino, pytaj, pytaj - po to jest forum :)

Cena tych paneli była bardzo dla ludzi, bo zakładam, że u dziecka i tak się zniszczy i za 10 lat trzeba będzie wymienić, za to nie oszczędzałam na podkładzie, żeby był wyciszający i dobry do podłogówki. w razie czego polecam Witex Eco Sound Protect czy jakoś podobnie ;)

listwy są z mdf, białe, ale można je też będzie pomalować (są dwa warianty, listwy do malowania i nie do malowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Kori - tak, niemal cały dom mamy pomalowany Caparolem Indeko plus :) kryje bardzo dobrze (swój gabinet małowałAm osobiście i wystarczyła jedna warstwa); jest fajna, bo nie śmierdzi w trakcie i po malowaniu.

 

Ivy17 - jest zmywalna w granicach rozsądku. To znaczy jakieś przypadkowe zabrudzenia schodzą, ale ślady upapranych brązową gliną kocich łap oraz tłustych rączek dziecięcych ... sory :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jakieś ładniejsze fotki strzelić, bo na tych, to chyba trzeba dużo dobrej woli, żeby dojrzeć urodę tarasu :)

 

My mamy przy oknach tarasowych normalne parapety (z blachy, jak wszędzie), a to dlatego, że nie wiedzieliśmy, ile czasu będziemy żyć bez tarasu i chcieliśmy, żeby to jakoś wyglądało plus żeby styro był zabezpieczony. Z tego co wiem, ludzie często zostawiają goły styro (zaciągnięty klejem i siatką), bo na niego i tak przychodzi agrotkanina, a poza tym jak się da deski gęsto (kompozyt może być z odstępami na 2mm), to i tak nie widać, co jest pod spodem. Robiąc taras, zostawiliśmy te parapety (chociaż niektórzy je zrywają), jako dodatkowe wzmocnienie (bo na nich opierają się pierwsze legary) i jako zabezpieczenie styro przeciw opadom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki... taras mnie pokonał :( ustawialiśmy wczoraj stół (taki piękny, idealnie w kolorze okien, wiem, wiem, wrzucę fotki, cierpliwości, chociaż po wpisie Mooreli u Spirei, to strach ;)) i jak podnosiliśmy pieruńsko ciężki blat, to mi dysk wyskoczył :( także kawa super, ale poza tym to nieciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...