Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MEBLE DO SYPIALNI - pomysły, firmy, opinie, inspiracje, zdjęcia


akinom

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 335
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rere79, dziękuję, domek jest w fazie ostrego wykańczania więc niebawem wkleję zdjątka, znowu OT:oops:

 

Ten dekor to szklana mozaika tkj. z pomiętego szkła (duża bo kostka ma prawie 5 cm.) w szarościach o taka;

 

http://img64.imageshack.us/img64/7206/blackchillimix23.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną coś nie tak chyba.....dla mnie fiolet, czerń, pikowania zagłowka, to takie jakieś pogrzebowe jest......wy też tak macie?

 

A no może się tak wydawać, bo czerni na wizualce za dużo, ale tak jak pisałam wyżej sypialnia będzie się odrobinę różnić- mniej czarnego i szarości na ścianach. Natomiast akcent filetowy i dokładnie to pikowane łóżko zostaje:)

Dzięki za opinie, sypialnia jeszcze się robi, więc chętnie wysłucham uwag bo większość jest jeszcze do zrobienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no może się tak wydawać, bo czerni na wizualce za dużo, ale tak jak pisałam wyżej sypialnia będzie się odrobinę różnić- mniej czarnego i szarości na ścianach. Natomiast akcent filetowy i dokładnie to pikowane łóżko zostaje:)

Dzięki za opinie, sypialnia jeszcze się robi, więc chętnie wysłucham uwag bo większość jest jeszcze do zrobienia:)

 

ja czekam na efekt finalny bo podobne kolory planuję :yes:a co będzie na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w pierwszej wersji mieliśmy położyć wykładzinę. Ostatecznie będą chyba panele. Choć wykładzina kusi jak cholera. Jednak w naszym mieszkaniu sypialnia jest zaraz przy wyjściu z mieszkania i będzie tam szafa. Znajac siebie będę tam czesto w butach właził żeby coś z szafy wyciągnąć więc wykładzina trochę średnio. Ale ściany mamy fioletowo szare :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również przymierzam się do urządzania sypialni i planuję mieć czarne meble i łóżko z kolekcji IKEA Malm, i również myślę o fioletowych dodatkach ale się jeszcze nie zdecydowałam. W idzę że na twojej wizualce to bardzo ładnie wyszło- gratuluję. Nie będę mieć na pewno tylko szarości na ścianach. A na podłogę szukam jasnej wykładziny z dłuższym włosiem. Jakoś w sypialni nie chcę mieć paneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również przymierzam się do urządzania sypialni i planuję mieć czarne meble i łóżko z kolekcji IKEA Malm, i również myślę o fioletowych dodatkach ale się jeszcze nie zdecydowałam. W idzę że na twojej wizualce to bardzo ładnie wyszło- gratuluję. Nie będę mieć na pewno tylko szarości na ścianach. A na podłogę szukam jasnej wykładziny z dłuższym włosiem. Jakoś w sypialni nie chcę mieć paneli.

 

ja tez palnuje na tę chwilę Malm ale ten jasny albo rudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot2 nasza sypialnia jest na samym końcu korytarza, najdalej jak się da od drzwi wejściowych, a i tak mam już odruch wchodzenia do niej boso, bez kapci.

Trochę to śmieszne, wiem:) ale tak się przyzwyczailiśmy, że w ogóle nam to nie przeszkadza. Jest czysto, a o przyjemności biegania po mięciutkiej wykładzinie już pisałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...