Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OŚWIĘCIM i OKOLICE - Biała i czarna lista wykonawców i sprzedawców


mylas

Recommended Posts

Witam. Kupiłem działkę w Bestwince i projekt domu w Archonie. Poszukuję dobrej i niedrogiej:) firmy budowlanej z okolic Oświęcimia czy Bielska, która może zbudować mi dom do stanu deweloperskiego. Wiem, że wielu z Was budowało domy, a na poleceniu najlepiej się oprzeć, dlatego właśnie proszę o namiary na takie firmy, które możecie polecić. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Kupiłem działkę w Bestwince i projekt domu w Archonie. Poszukuję dobrej i niedrogiej:) firmy budowlanej z okolic Oświęcimia czy Bielska, która może zbudować mi dom do stanu deweloperskiego. Wiem, że wielu z Was budowało domy, a na poleceniu najlepiej się oprzeć, dlatego właśnie proszę o namiary na takie firmy, które możecie polecić. Z góry dziękuję.

Jeżeli nie zależy ci na czasie to polecam mojego wykonawcę, Pan Andrzej z Brennej wykonuje wszystko sam z pomocnikiem i robi wszystko od podstaw czyli od fundamentów aż po dach łącznie z wykończeniówką, Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam na moją budowę. Oczywiście dla zainteresowanych podam kontakt do Pana Andrzeja

 

Zapomniałem dopisać że jest niedrogi i zna się na robocie

Edytowane przez Darek Volke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam. Kupiłem działkę w Bestwince i projekt domu w Archonie. Poszukuję dobrej i niedrogiej:) firmy budowlanej z okolic Oświęcimia czy Bielska, która może zbudować mi dom do stanu deweloperskiego. Wiem, że wielu z Was budowało domy, a na poleceniu najlepiej się oprzeć, dlatego właśnie proszę o namiary na takie firmy, które możecie polecić. Z góry dziękuję.

 

Polecam Firmę z Dankowic Artura Rydza. Kierownik nie mógł wyjść z podziwu, że tak porządne firmy jeszcze istnieją. Nie było problemu z niczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie wypada sie przywitac, wiec witam wszystkich budujacych :)

Budowe chcielibysmy rozpoczac wiosna. Na architekta adaptacyjnego najpewniej zdecydujemy sie na polecanego tutaj Pana Janika z biura Jura. Pan wspomnial nam rowniez ze moze byc kierownikiem budowy. Ktos buduje moze z Panem J ?? jakies doswiadczenia ??

Chyba ze ma ktos poleci nam taniego, sprawdzonego i niezbyt upierdliwego kierownika :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przestrzec wszystkich przed firmą ASBUD (Damian Warzecha). Ja niestety miałem z nimi do czynienia i współpraca z tymi ludźmi była bardzo drogim koszmarem. Pracownicy mają się za wysokiej klasy specjalistów, niestety było inaczej wyglądają na takich z łapanki. Na moje nieszczęście mało przebywałem na budowie i o wielu błędach dowiedziałem się od następnej ekipy... A musicie wiedzieć że błędów nie brakowało:

- ściany wymurowane krzywo,

-dużo materiału zniszczonego,

-otwory na drzwi za wąskie,

-schody – każdy stopień inny.

Niestety za wszystkie poprawki musiałem zapłacić prawdziwej firmie budowlanej, która wykonywała naprawy po asbudzie... Właściciel nieuczciwy, na każdym kroku próbuje oszukać na materiałach i pieniądzach... Warzecha pięknie mówi, sprawia dobre wrażenie, ale później może Was wystawić do wiatru w połowie roboty i bez pieniędzy.....Od takich ludzi lepiej trzymać się z daleka – szkoda czasu, pieniędzy i problemów. Jeśli ktoś rozważa współpracę z tym człowiekiem, lepiej niech sprawdzi sobie z 5 osób u których wcześniej robił -jedna budowa naprawdę nie wystarczy!

 

PS. Jeśli ktoś powie że to mój pierwszy post i jestem z konkurencyjnej firmy i robię zły PR, to od razu odpowiem-normalnie z forum tylko pozyskuję informację (przepraszam, ale nie czuję sie na siłach żeby dzielić się fachowymi radami), ale ten gość zmarnował tyle mojego czasu i pieniędzy że poczułem się w obowiązku przestrzec Was przed nim.

Pozdrawiam W.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich!

My aktualnie mamy stan surowy otwarty, nasza dotychczasowa lista jest biała:

- Kierownik budowy Łukasz Chmiel Wilamowice;

- Beton Inżbet Oświęcim szybko, konkretnie, bez problemów w dobrej cenie;

- Stal jak wszyscy nasi poprzednicy z forum z Nidka najtaniej, najszybciej!!!!

- Dachówka Tondach z CeramPol Kęty również bez problemów najlepsza oferta cenowa (tam zamawialiśmy także okna dachowe);

- Adexbud Brzeszcze- pustaki i cement cena najlepsza w okolicy, polecamy także Tamira z Pszczyny.

Pozdrawiam.

A.

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam

 

Jestem na etapie instalacji oraz tynków wewnętrznych w domu, potrzebuję do tynkowania dobrą ekipę, najlepiej tynkującą metodą tradycyjną (piasek, wapno, cement) agregatem maszynowym. Miałem ekipę podajże z Przecieszyna pana Mazgaja "Rob-tynk' ale słuch o nich zaginął.

 

Na pewno mogę polecić firmy z których jestem zadowolony:

 

Materiały budowlane, dachówka - Sewera - Piotr Stańczyk - świetny gość,

Okna - Firma Sypta Kobiernice - bez problemów, dobry montaż, cenowo bardzo dobrze

Koparka, kruszywa - firma Grzywa z Jawiszowic - także bezproblemowo

Drzwi garażowe, brama garażowa Wiśniowski - Handbud Bielsko- szybko, sprawnie, polecam

 

Dom murowaliśmy sami także firmy nie polecę.

 

bardzo proszę o pomoc w sprawie tynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jeżeli nie zależy ci na czasie to polecam mojego wykonawcę, Pan Andrzej z Brennej wykonuje wszystko sam z pomocnikiem i robi wszystko od podstaw czyli od fundamentów aż po dach łącznie z wykończeniówką, Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam na moją budowę. Oczywiście dla zainteresowanych podam kontakt do Pana Andrzeja

 

Zapomniałem dopisać że jest niedrogi i zna się na robocie

 

Można prosić na priv namiary na firmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Pan Damian Warzecha ,,ASBUD" jest wielkim oszustem i naciągaczem! Wyłudza od ludzi pieniądze na metariał, którego nie przywozi później kontakt się urywa.

Na początku współpracy z jego firmą wszystko przebiega pomyślnie, ale to tylko aby zachować pozory. Niestety uczciwi ludzie ulegają jego manipulacji i wciągają się w jego grę.

DAMIAN WARZECHA ASBUD!!! jest na tyle perfidny, że JUŻ przed podpisaniem umowy z jego firmą pokazuje naiwnym ludzią inwestycje, którą rzekomo wykonała jego firma, co się później okazuje,że ta inwestycja to jego dom. Czyli już przed podpisaniem umowy z jego firmą, wiedział doskonale jakie będzie stawiał kroki aby jak najwięcej pieniędzy wyłudzić (inaczej nie można tego nazwać) od naiwnych ludzi.

Ewidentnie za pieniądze swoich inwestorów SWÓJ dom wykończył, a gdzie nasze pieniądze, które dostał na materiał plus robocizne? Nie ma? Tak własnie nie ma! więc narzuca się pytanie co z nimi zrobił? Tak własnie stworzył oaze spokoju dla swojej rodziny! Nie patrząć na żadne konsekwencje ale takich ludzi jak ON pozbawionych jakichkolwiek uczuć sumienie nie ruszy, nie zrobi nigdy na nim wrażenia, że okradł naiwnych ludzi, których okręcił wokół palca! Odpowiedz jest prosta Oszukał kilka ludzi, którzy całe swoje ciężko zarobione pieniądze przekazali do jego rąk aby zapewnić swojej rodzinie byt, nie licząc się z konsekwencjami,że pozbawił innych ludzi pieniędzy, nerwów, czasu . Jest oszustem inaczej nie można go nazwać !

Przestrzegam przed tą firmą aby nikt na DAMIANA WARZECHE nie trafił bo wszystkie pieniądze i marzenia legną w gruzach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Damian Warzecha ,,ASBUD" jest wielkim oszustem i naciągaczem! Wyłudza od ludzi pieniądze na metariał, którego nie przywozi później kontakt się urywa.

Na początku współpracy z jego firmą wszystko przebiega pomyślnie, ale to tylko aby zachować pozory. Niestety uczciwi ludzie ulegają jego manipulacji i wciągają się w jego grę.

DAMIAN WARZECHA ASBUD!!! jest na tyle perfidny, że JUŻ przed podpisaniem umowy z jego firmą pokazuje naiwnym ludzią inwestycje, którą rzekomo wykonała jego firma, co się później okazuje,że ta inwestycja to jego dom. Czyli już przed podpisaniem umowy z jego firmą, wiedział doskonale jakie będzie stawiał kroki aby jak najwięcej pieniędzy wyłudzić (inaczej nie można tego nazwać) od naiwnych ludzi.

Ewidentnie za pieniądze swoich inwestorów SWÓJ dom wykończył, a gdzie nasze pieniądze, które dostał na materiał plus robocizne? Nie ma? Tak własnie nie ma! więc narzuca się pytanie co z nimi zrobił? Tak własnie stworzył oaze spokoju dla swojej rodziny! Nie patrząć na żadne konsekwencje ale takich ludzi jak ON pozbawionych jakichkolwiek uczuć sumienie nie ruszy, nie zrobi nigdy na nim wrażenia, że okradł naiwnych ludzi, których okręcił wokół palca! Odpowiedz jest prosta Oszukał kilka ludzi, którzy całe swoje ciężko zarobione pieniądze przekazali do jego rąk aby zapewnić swojej rodzinie byt, nie licząc się z konsekwencjami,że pozbawił innych ludzi pieniędzy, nerwów, czasu . Jest oszustem inaczej nie można go nazwać !

Przestrzegam przed tą firmą aby nikt na DAMIANA WARZECHE nie trafił bo wszystkie pieniądze i marzenia legną w gruzach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Panie Damianie, rzeczywistość co to podpisanej umowy jest całkiem rozbieżna. Umowa, która zawarta była z waszą firmą została przez Twoje manipulacje kilka razy zmieniana, przepisywana i robiono kilka aneksów. Pańska firma nie wywiązuje się z tego co w niej zawarto! Pieniądze zapłacaone za materiał, który od tamtego roku do dnia dzisiejszego nie dotarł na plac budowy. Panie DAMIANIE to nie są małe pieniądze, które Pan wyłudził od kilku inwestorów. To są tysiące!!!!

Pańska firma to wielkie oszustwo i nie porozumienie. Inwestycja, która została rozpoczęta w tamtymm roku nie została zakończona i nigdy nie będzie! Pan DAMIAN WARZECHA zabrał pieniądze i zostawił ludzi na lodzie! Bez kontaktu, bez pieniędzy, co mało na tyle jest Pan beszczelny, że z placu budowy Pańscy pracownicy zabrali nie swoje narzędzia. WSTYD! Jakość prac jest najgorsza jaka może być Przez brak doświadczenia Pańskiej firmy oraz jakiej kolwiek rzetelności z Pańskiej strony. Dlatego chcę Wszystkich przestrzec przed zawarciem jakiej kolwiek umowy z Tą pseudo firmą ASBUD DAMIAN WARZECHA !!!!!

OSZUST ZWYKŁY OSZUST !!!!!!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ ZACZĄĆ SWOJĄ INWESTYCJE I NIGDY NIE DOKOŃCZYĆ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

 

Również jestem osobą poszkodowaną przez Pana Damiana Warzecha ASBUD. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 32 720 22 66. oraz email pod adres: [email protected]

 

Zbieramy osoby do pozwu zbiorowego skierowanego przeciw Pan Warzecha oraz jego firmie.

 

Panie Damianie ciekawe czy jest pan sprytniejszy od wymiary sprawiedliwości. Czas powiedzieć "sprawdzam" ! Koniec żartów.

Powinien Pan wiedzieć, że spółka zoo nie zabezpiecza Pana od odpowiedzialności majątkowej jeśli jest pan członkiem zarządu. Jeśli udowodnimy działanie na szkodę spółki, będzie Pan ponosił odpowiedzialność majątkową i karną za swoje oszustwa.

 

Btw. Zauważyłem, że telefon jest już nieaktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Damianie czas powiedzieć "sprawdzam".

 

Wszystkie osoby poszkodowane przez Pana Damian Warzecha i jego firmę ASBUD proszę o kontakt pod adresem: [email protected].

Podaję również telefon: 32 720 22 66.

 

Zobaczymy ilu nas jest i zastanowimy się nad pozwem zbiorowym. Jeśli udowodnimy celowe działanie na niekorzyść spółki, pan Damian będzie odpowiadał majątkowo i karnie na działanie na niekorzyść spółki. Jeśli Pan nie posiada majątku jeszcze gorzej, bo to już odpowiedzialność karna.

 

Panie Damianie ciekawe również na jakiej podstawie pieniądze wychodzą ze spółki. Wszystko można sprawdzić. Zobaczymy czy jest Pan taki sprytny czy taki głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...