Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OŚWIĘCIM i OKOLICE - Biała i czarna lista wykonawców i sprzedawców


mylas

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie ten nr do stali w Nidku rzeczywiście jest jakiś błędny. Spróbujcie podać prawidłowy.

tlalken potrzebuję wszystko, a na początek winerberger phoroterm 44:)

 

hej, a co się dzieje z tym numerem ? Nie odpowiada, nie ma takiego numeru, czy jest poza zasięgiem, czy tylko sama poczta głosowa. Jak pisałem wcześniej szef to człowiek pracujący i sam jeździ ze stalą. Może jak jest w miejscu gdzie jest słaby zasięg to się szopki robią. Mimona napisz co sie dzieje z polączeniem.. Qurna troche mnie frustruje sprawa z tą stalą w Nidku. Pan Mariusz jest godny polecenia, a tu juz kolejna osoba pisze ze cos nie tak z numerem. A przeciez to ja go polecałem jako pierwszy. Jutro do niego zadzwonie i pogadam o tym. A w sprawie materiałów budowlanych nie ma sprawy, ale reszta na priv

POZDR

Edytowane przez tlalken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kochani namieszałem troche:bash:, to chyba z pośpiechu, ale wierzcie mi chciałem dobrze dla wszystkich zaglądających tutaj i potrzebujących.

Więc podaje jeszcze raz namiar na solidnego dostawce stali zbrojeniowej pana Mariusza . W końcu to ja namieszałem zgłaszając go pierwszy raz na białą liste:

 

HERMIG - Stal Zbrojeniowa w Nidku

tel. 697-012-751

stacjonarny: 33 / 875-54-79

 

Mimona jestes nieoceniona :) Jeszcze raz Was przepraszam :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kochani namieszałem troche:bash:, to chyba z pośpiechu, ale wierzcie mi chciałem dobrze dla wszystkich zaglądających tutaj i potrzebujących.

Więc podaje jeszcze raz namiar na solidnego dostawce stali zbrojeniowej pana Mariusza . W końcu to ja namieszałem zgłaszając go pierwszy raz na białą liste:

 

HERMIG - Stal Zbrojeniowa w Nidku

tel. 697-012-751

stacjonarny: 33 / 875-54-79

 

Mimona jestes nieoceniona :) Jeszcze raz Was przepraszam :bash:

 

he he :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Też nie mogłam znaleźć naszej grupy, ale pod tym adresem http://forum.muratordom.pl/group.php należy wpisać u góry, w zaawansowane wyszukiwanie, Grupa Oświęcimska i wyskoczy pięć wyników, jak wybierzecie ostatni, to się pokaże nasze forum w odmienionej szacie graficznej. U góry jest napis narzędzia grupy i tam należy wybrać opcję dołącz, żeby się do grupy zapisać ponownie. Głupi mieli pomysł z tymi zmianami, a w dodatku przepadło jakimś cudem ponad sto ostatnich postów. :bash: ale może to moderatorzy naprawią.

Sammi! Czyżbyś korzystała z usług pana Knycza? Jeżeli tak- to współczuję. Nam robił adaptację projektu i zasłużył jak najbardziej, żeby go wpisać na czarną listę! Zwodził, nie dotrzymywał terminu, nie odbierał telefonu, a wreszcie podał cenę trzykrotnie wyższą od obiecywanej. w dodatku trzeba było po nim poprawiać a i tak nie wszystkie jego obłędne pomysły wyłapaliśmy. Właśnie niedawno skończono mi zmniejszać okienka piwniczne, bo te zaprojektowane przez pana Knycza miały wymiary 125x85 cm! Radzę wszystkim omijać go szerokim łukiem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zorza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas wyglądało to podobnie i ten pan zaczął cokolwiek robić dopiero wtedy, jak usłyszał od męża, ze odbieramy projekt i adaptacje zlecamy komuś innemu. Ja do dziś żałuję, że daliśmy się wtedy namówić i jednak ten projekt do adaptacji mu zostawiliśmy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...