Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OŚWIĘCIM i OKOLICE - Biała i czarna lista wykonawców i sprzedawców


mylas

Recommended Posts

Witam,

 

potrzebuję namiary na kogoś kto zna się na instalacjach wod-kan i CO z okolic Oświęcimia oraz na przyszłość firmy tynkarskiej (żeby sobie zarezerwować termin :) )

 

Na czarną listę wpisuję firmę budowlaną pana Góralczyka z Jaworzna. Krzywo, niedokładnie, cieknie przy kominach. Zapłaciłam za grubszą wełnę mineralną, założyli mi cieńszą. Sprawa w sądzie. Bardzo nieprzyjemny właściciel, traktujący kobiety jak gorszą płeć.

 

Na białą listę wpisuję firmę elektryczną Amper Tech z Jaworzna. Solidna ekipa młodych chłopaków, którzy sprawnie uwinęli się u mnie z robotą. Bardzo miły właściciel pan Tomek, który bardzo mi pomógł przy rozmieszczeniach poszczególnych lamp, gniazdek i wyłączników i zaproponował ciekawe rozwiązania w środku i na zewnątrz.

Mogę podać namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.

Biała Lista:

Firma Bemar z Krakowa http://www.oknadachowe.net/kontakt.html# Takich cen na okna dachowe Velux nie znalazłam nigdzie indziej, od ceny katalogowej 30% rabatu, dostawa od dwóch okien- gratis, super kontakt i miła obsługa.

Firma Karoto http://www.karoto.pl/index.html. Gdyby ktoś potrzebował stalowe okna do piwnicy, albo specjalne studzienki- naświetla, do okien piwnicznych pod poziomem gruntu, to z usług tej firmy może korzystać bez obaw. Terminowi, uprzejmi i w razie potrzeby służą radą. No i mają w miarę przystępne ceny :)

Edytowane przez Zorza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Biała lista

Jeśli ktoś potrzebuje folię albo membranę na dach to polecam http://folnet.pl/ Rewelacyjne ceny ( Brałam od nich membranę wysokoparoprzepuszczalną i ta sama membrana w składzie w Polance była droższa o 25 %! ) Poza tym mają w ofercie cały, albo prawie cały asortyment danego producenta a nie jeden wybrany produkt, jak w składach w naszej okolicy, produkty porządnie opisane i szybko dostarczane kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarną liste wpisuje tartak w Bulowicach na terenie kółka rolniczego. Ostrzegam ! ! ! Zamawiałem deski na dach pod pape, za bagatela 500 PLN m3. Miały być super, równe proste i oczywiście bez kory itd. Oczywiście były , ale 50 % to odpady. Kupiłem chyba najdroższy opał w swoim życiu, aż strach pomyśleć, gdybym dał namówić się na ich więźbe. Omijać z daleka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała lista :

Pan Edek i spółka. Stal Nidek.

Rewelacyjne podejście do klienta :)

Transport w cenie i co do minuty.

Oraz

Betoniarnia Podolsze schodzi na szarą listę

Bezproblemowe przesunięcie terminu dostawy betonu z powodu aury.

Wszystko szybko, sprawnie i na czas jak zamawiasz za ponad 10.000.

Z mniejszym zamówieniem jak z grą w lotka.

Może przywiozą jak zostanie betonu ,a może nie.

Niepoważne traktowanie klienta.

Edytowane przez sammi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Zdecydowanie chciałem Wam polecić biuro Oknoplastu Kraków w Kętach

Pan Krzysztof bardzo dobry doradca, zna się na rzeczy, potrafi doradzić i nie naciąga. Dokładny pomiar i świetna wycena.

Świetny kontakt telefoniczny, montaż na dzień zapisany w umowie. Wszystko super !!!!!

Bardzo sprawna ekipa montażystów - w zasadzie rozumieli się bez słów.

Sprawny i szybki montaż, profesjonalne narzedzia (niwelator )!!! Okna suuuper !!! Żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi

Oferte wybierałem pomiędzy : Oknoplast Kraków, Oknoplus i Dako.

 

Zdecydowanie biała lista

 

Telefon moge podać na priv, bo nie uzgadniałem tego z panem Krzysztofem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...