Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OŚWIĘCIM i OKOLICE - Biała i czarna lista wykonawców i sprzedawców


mylas

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wylewki Pan Marszałek z Zasola Bielańskiego - 888-500-538

Prosto, czysto, sprawnie - 100 % polecam

 

:bash::bash::bash:

 

Niestety fachowiec od płytek bardzo wyraźnie zweryfikował wykonanie wylewek.

Przyznam, że sam się wkurzył bo polecił mi tą ekipe.Bo wcześniej kładł płytki na ich wylewkach i były super

Jest i prosto jest i krzywo, ale w łazience o wymiarach 2m*2m rożnica w poziomie 1,5 cm to troche dużo

Dziś płaciłbym już po wyschnięiu i weryfikacji

 

Wylewki Marszałek u mnie już niestety na bardzo szarej liśie

 

Mam nadzieje Mimona że u Ciebie będzie prosto i nie wkurzysz się na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bash::bash::bash:

 

Niestety fachowiec od płytek bardzo wyraźnie zweryfikował wykonanie wylewek.

Przyznam, że sam się wkurzył bo polecił mi tą ekipe.Bo wcześniej kładł płytki na ich wylewkach i były super

Jest i prosto jest i krzywo, ale w łazience o wymiarach 2m*2m rożnica w poziomie 1,5 cm to troche dużo

Dziś płaciłbym już po wyschnięiu i weryfikacji

 

Wylewki Marszałek u mnie już niestety na bardzo szarej liśie

 

Mam nadzieje Mimona że u Ciebie będzie prosto i nie wkurzysz się na mnie

 

nic się nie przejmuj:) każdy ma prawo do własnego wyboru:) u mnie pan od [płytek też był już weryfikować i też światło ujrzały krzywizny:) ale cóż...powiedział że mieszczą się w granicach:) trudno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

kiedyś polecałam Pana Talarka jesli chodzi o drzewo. Co do jakości, ceny i dostawy nie mamy zastrzeżeń. Problem pojawił się po ułożeniu dachu. Okazało się że drzewa mamy o wiele za dużo, w tym 8-metrowe krokwie. Pan Talarek zobowiązał się że po drzewo przyjedzie i zabierze. Do dnia dzisiejszego się wymiguje, a drzewo leży. Więc ostrzegam, nie dajcie się naciągnąć takim dostawcom. Nas to sporo kosztowało. Sami wiecie jak drogie jest drzewo a przy budowie każdy grosz się liczy!:( Ostrzegam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

kiedyś polecałam Pana Talarka jesli chodzi o drzewo. Co do jakości, ceny i dostawy nie mamy zastrzeżeń. Problem pojawił się po ułożeniu dachu. Okazało się że drzewa mamy o wiele za dużo, w tym 8-metrowe krokwie. Pan Talarek zobowiązał się że po drzewo przyjedzie i zabierze. Do dnia dzisiejszego się wymiguje, a drzewo leży. Więc ostrzegam, nie dajcie się naciągnąć takim dostawcom. Nas to sporo kosztowało. Sami wiecie jak drogie jest drzewo a przy budowie każdy grosz się liczy!:( Ostrzegam!!!

 

To jak tak wtrącę ze swojego doświadczenia bo też brałem od Talarka. Ilość i rodzaj drewna ja określałem w zestawieniu które mu posłałem, cena była ustalona za m3 razy ilość wg zestawienia i tyle też zapłaciłem i żadnych problemów. U mnie też trochę było więcej ale to dla mnie w tym momencie plus, problem by był gdyby było mniej niż zamówiłem. Chyba że u was ilość drewna dobierał Talarek no to faktycznie mógł przeszacować, żeby więcej sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak wtrącę ze swojego doświadczenia bo też brałem od Talarka. Ilość i rodzaj drewna ja określałem w zestawieniu które mu posłałem, cena była ustalona za m3 razy ilość wg zestawienia i tyle też zapłaciłem i żadnych problemów. U mnie też trochę było więcej ale to dla mnie w tym momencie plus, problem by był gdyby było mniej niż zamówiłem. Chyba że u was ilość drewna dobierał Talarek no to faktycznie mógł przeszacować, żeby więcej sprzedać.

u nas upierał się na rysunek z zestawieniem który dostał. według niego wyliczył. TO nie chodzi o pare zwyklych desek ale 8 krokwi? .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas upierał się na rysunek z zestawieniem który dostał. według niego wyliczył. TO nie chodzi o pare zwyklych desek ale 8 krokwi? .....

 

No to faktycznie trochę przeholował, wniosek z tego jeden jeżeli ktoś będzie zamawiał (bo faktycznie cena z przywozem, rozładunkiem i impregnacją była ciekawa) to wysłać sztywną listę z podaniem np ilość krokwi 10x20 dł 8 m - 40 szt, jętki 8x18 24 szt i za tyle zapłacić i przy rozładunku policzyć czy się zgadza. Nie pozostawiać dowolności interpretacji rysunku, bo z tego co wiem to każdy cieśla (i ewentualnie sprzedawca) ma swój pomysł jak by to zrobić po "swojemu" i tak dobiera drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mylas: w ramach wtrącenia się. Mam znajomych cieśli [co robią z drzewem od dziada - pradziada chyba], obecnie robią podłogi, więźby i wszystko co się da. Mam działkę w górach niedaleko od nich. Widzieli projekt i wiem że go dość nieźle zweryfikowali, mówiąc kilka niepochlebnych słów o projektancie. Stąd albo projekt i dawaj wedle projektu, albo ci co będą to robić... W innym wypadku może wyjść różnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

biała lista

 

Grudex z Brzeszcz transport taniej niż ze składu oddalonego ode mnie 2 km

Górka usługi koparką szybko i sprawnie

Andmar z Brzezinki usługi koparką, szybko sprawnie i tanio

 

 

czarna lista

 

RMS-Trans Skóra z Brzezinki, w zeszłym roku przez dwa tyg mi przyjeżdżał wykorytować pod drogę

miał mi przedstawić ofertę na dostarczenie 300 ton klińca, do tej pory się nie odezwał

Mrówka za totalne olewanie klienta, chociaż z kierownikiem tego sklepu będziemy sąsiadami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Podsumujmy wylewki bo jestem przed,a i innym się przyda:

- "Pan Grzegorz Zieliński - Wylewki (z mixo-kreta). Ekipa sprawna i solidna, tylko trzeba przypilnować prawidłowego wykonania dylatacji (zawsze więcej niż mniej). tel. 660565767"

- "Wylewki Pan Marszałek z Zasola Bielańskiego - 888-500-538 zdania podzielone"

-" ja mogę polecić bardzo dobrych wylewkarzy ,wyłamałem się i wziąłem innych z wczesniej tu polecanych,a mianowicie ekipe Pawła Kwarciaka z zasola bielańskiego"- Prośba o namiary.

Czy te dwie ostatnie to są różne czy ta sama firma? Jakieś inne typy. Chodzi o to by wyłonić faworyta tak jak jest to w przypadku tynków - Pan Para i w ciemno można zamawiać i być zadowolonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o namiary na zdolnego operatora koparko ładowarki do niwelacji terenu i wykopania dołu na szambo, a także na firmę dostarczającą szamba betonowe? Praca do wykonania w Przeciszowie.

 

z czystym sumieniem polecam Pana Andrzeja od Kościelnika. Z rzadnego operatora nie bylismy tak zadowoleni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o namiary na zdolnego operatora koparko ładowarki do niwelacji terenu i wykopania dołu na szambo, a także na firmę dostarczającą szamba betonowe? Praca do wykonania w Przeciszowie.

No to ja polecam Ci Koparkę z operatorem Rafałem, firma Heńka Odrobiny z Brzezinki trzeba dzwonić do szefa i prosić o koparkę z Rafałem. Telefon do Heńka: 663693688,

U mnie kopał dwa razy, w tym wybierał mi ziemię dookoła domu na gruz z tegoż domku. Jedyne czego żałuję to że wybraliśmy około 70 cm, z około 40 m2, a mogłem spokojnie z 1m, dzięki temu teraz mam nadmiar gruzu do upchnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Budowa zakończona więc czas uzupełnić liste :

 

Zdecydowanie na białą liste wpisuje instalatora pana Kamila Bogacza z Kęt tel. 506388350

Solidna ekipa godna polecenia. Instalacje wykonane bardzo dokładnie, w rozsądnej cenie. Fachowość, doradztwo i terminowość.

Piec z podajnikiem spisuje sie znakomicie, Kotłownia na zaworze 4 drogowym

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Andrzej Kukuc z Czańca - fantastyczne układanie płytek, zabudowa poddaszy, gładzie gipsowe, malowanie . Generalnie wykończenia wnętrz

ZDECYDOWANIE BIAŁA LISTAbardzo dobry fachowiec - dokładny, solidnyy i uczciwy. Pracuje w pojedynke

Jestem bardzo zadowolony. Wam też polecam !!!!!!!!

Tel. 605-493-591

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Uwaga na drzwi od Pana Fizi z Żor.

Producent drzwi forniorwanych kóry klientów zamawiających poniżej 20 szt ma głęboko w d.... . Jeśli chcecie zamówić sobie kilka sztuk i czekać na nie krócej niż 2-3 miesiące - NIE POLECAM. Wszystko trzeba sprawdzać szczegółowo przy odbiorze a w szczególności kolor i akcesoria typu listwy dookoła futryny, jakieś śruby do montażu itp. Wszystko do docinania na miejscu - IKEA. Za takie pieniądze należałoby się trochę przyłożyć.

Właściciel po złożeniu zamówienia nie odbiera telefonów, jest nieosiągalny, przciąga termin realizacji. Wolałabym kupić prostsze drzwi w castoramie niż bujać się tym człowiekiem i ponosić dodatkowe koszty. Przecież ekipy montażowe nie mogą czekać w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...