Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

A tak w ogóle to nie mogę się doczekac jutrzejszego popołudnia. Mała jest chora ( :( ) więc już daaaawno nie byłam w naszym domu i mi się za nim tęskni. A jutro przyjedzie do niej babcia po południu więc biorę aparat i lecę sprawdzić co słychać :). Podejrzewam, że nie wiele się zmieniło ale co tam, jadę nacieszyć oczy tym co jest :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, witam :D

 

Na chwilę obecna nie mam jak fotografować bo na podłodze leży tektura co by nam ekipa jej nie zniszczyła - a jeszcze prace trwają. Niestety dzisiaj odkryłam że w jednym miejscu na mojej betonowej podłodze ktoś odgasił kiepa :mad::mad::mad:. Jutro sobie z ekipą pogadamy...

 

Listwy na dole planujemy drewniane. Myślałam o aluminiowych (w dzienniku albo w komentarzach wrzucałam fotki lub link do strony), ale drewniane w kolorze ścian (białe) fajnie ocieplają wnętrze. Na poprzedniej stronie komentarzy masz wrzucone przez Minkę i Magdę inspiracje z takimi białymi listwami - jak dla mnie wygląda to miodzio :D

 

A wracając do fotek podłogi - myślę że za 3 tygodnie będzie gotowa podłoga drewniana i schody - wtedy na pewno coś wrzucę. Jeśli uda mi się wcześniej to oczywiście będę o Tobie pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, witam serdecznie. Gratuluję domu :D. Bylam zawsze pod wrażeniem tego ile robisz sam, szacun :D. A no i podpatrywałam wasze meskie rozmowy na temat domu pasywnego - to dopiero była dla mnie czarna magia... Nie byłam może zbyt pojętną uczennicą ale coś tam dla siebie wyłapałam :)

 

Myślę, że musimy mieć podobny gust bo ogrodzenie też masz w podobnym stylu jak my chcemy mieć - tylko u nas drewniane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :D

 

Na chwilę obecna nie mam jak fotografować bo na podłodze leży tektura co by nam ekipa jej nie zniszczyła - a jeszcze prace trwają. Niestety dzisiaj odkryłam że w jednym miejscu na mojej betonowej podłodze ktoś odgasił kiepa :mad::mad::mad:. Jutro sobie z ekipą pogadamy...

 

Listwy na dole planujemy drewniane. Myślałam o aluminiowych (w dzienniku albo w komentarzach wrzucałam fotki lub link do strony), ale drewniane w kolorze ścian (białe) fajnie ocieplają wnętrze. Na poprzedniej stronie komentarzy masz wrzucone przez Minkę i Magdę inspiracje z takimi białymi listwami - jak dla mnie wygląda to miodzio :D

 

A wracając do fotek podłogi - myślę że za 3 tygodnie będzie gotowa podłoga drewniana i schody - wtedy na pewno coś wrzucę. Jeśli uda mi się wcześniej to oczywiście będę o Tobie pamiętać.

 

Oj, uszkodził jakoś beton tym kiepem? Jak to się w ogóle naprawia, taką podłogę, w razie czego? Robiłaś jakiś research?

 

Widziałam te fotki z białymi listwami i są zachwycające, ale zawsze występują przy podłodze drewnianej. Zastanawiam się, czy zgrają stylistycznie z betonem...

 

Trzymam kciuki za postęp prac :) pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną nie wiem czy podłoga jest uszkodzona - wolałam jej nie traktować jakoś mocno paluchem a nie miałam nic do czyszczenia pod ręką. W każdym razie chodziło mi o sam fakt że ktoś to zrobił!!!

 

Ja się na białe listwy zdecydowałam, bede zamawiać w tym tygodniu, jak połozymy strzelę fotę to ocenisz czy jest ok :D. My mamy podłogę w salonie drewnianą i w części beton więc to rozwiązanie mieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havena, balustradę szklaną wrzuciłam bardziej w charakterze jakiejś tam opcji do rozważenia.

 

My raczej pozostaniemy przy kracie pomostowej, bo:

po pierwsze szkło jest o wieeeele droższe,

po drugie gorsze do utrzymania w czystości

i po trzecie (choć to pewnie można rozwiązać inaczej) też miałam wątpliwości i obawy że noga córki tam bedzie wpadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że Cię odnalazłam, zgubiłaś mi się i nie mogłam na Ciebie ponownie trafić.

Co mnie powala:

-cała bryła

-betonik (też mam)

-teak (też mam i chyba będę miała jeszcze trochę)

-mozaika

-kolorowe cosie przy oknach (mam cały sufit w szalonym kolorze)

Fototapety dla dzieciaków świetne oczywiście te mniej grzeczne

Czy wiesz gdzie i za ile można kupić te listwy aluminiowe które pokazywałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...