Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WItam

Trafiłam do Ciebie po lampach :). A konkretnie szukałam Thiny. Wybrałaś już ? Bo ja tę brałam pod uwagę baseta i chorsy. Znalałam jeszcze eglo PSI. Dowiedziałam się, że jest lepsza bo rozświetli całą twarz w przeciwieństwie to thiny. Zastanawiałaś się też nad nią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola, masz może gdzieś fotki kuchni? Co bym mogła porównać wielkość. Mówisz 6 tyś... No to casting trwa, muszę tylko poszperać i poszukać jakiegoś stolarza...

 

Moja kuchnia:

- blat teakowy

- fronty mdf lakierowane białe połysk

- 18 szuflad

- 3x cargo pod schodami

- 1 szafka wisząca

- szkło na ścianie nad blatem

- szuflady z servo-drive (otwieranie na dotyk) ze spowalniaczami zamykania

 

wymiary:

- 5m blatu z szufladami

- 3 m (w tym lodówka) z szufladami i szafką wiszącą

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje, że jeśli cena jest z baletem, to to nie jest wygurowana cena. Jak mnie wyobraźnia nie mysli to to jest duża kuchnia i dużo szafek, system bezdotykowego otwierania (mimo ze to prosty myk) to drogie jest. Nie widziałam na żywo róznicy miedzy frontami szklanymi a lakierowanymi to tu sie wypowiadać nie zamierzam.

Szukaj aż ty będziesz zadowolona jakością i usatysfakcjonowana ceną:)

 

Za to komoda - szafko - stolik - Boski!!!! gdzie taki można znaleźć?, bo właśnie czegoś takiego podobnego szukam jako komody pod schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek, przepraszam Cie bardzo. Nie mogę znaleźć źródła tej komody... :( Myślałam że to od lasche ale u niej nie znalazłam. Muszę chyba zapisywać co gdzie zobaczę bo potem sama nie mogę trafić na to z powrotem. Nie mam też tego w zapisanych stronach www - a to najprawdopodobniej oznacza, że nikt nie podał umieszczając fotę skąd to jest... Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJA, Basia, witam ciepło (tak na przekór pogodzie) w moim domu :D

 

Jak najbardziej zapraszam częściej do dziennika i liczę też na Wasze komentarze :D.

 

A co do ogrzewania nadmuchowego - takie rozwiązanie ma dwójka naszych znajomych. Z tego co pamiętam wspominali bardzo szybkie nagrzanie domu do wymaganej temperatury - nie jestem pewna ale mówili chyba coś o 3 godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiena, ja zaglądam regularnie:)

Do kuchni nie mam uwag, tylko pytanie - gdzie jest lodówka? Jeśli masz spiżarnię, to taka liczba szafek Ci wystarczy. Nie myślałaś, żeby te drzwi do spiżarki jakoś zamaskować? Np. zrobić chowane w ścianie albo pokombinować z jakimś fornirem, żeby się bardziej zlewały z szafkami.

Efilo ma fajnie ukryte drzwi do spiżarki, widziałaś? Tam, po prawej stronie przy lodówce jest wejście do spiżarni:)

http://img37.imageshack.us/img37/517/dsc41282.jpg

 

PS> Siedzisko super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...