Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ada, dziekuję pięknie :D

 

Kciuki za dalsze wykańczanie się przydadzą :D Możesz trzymać kciuki za to co bym olsnienia w sprawie wiatrołapu dostała :).

 

Widzę, że nowaś na FM :).. Budujesz?

 

Zbudowałam, teraz wykańczam

no ale po 3 latach mam nadzieję na wiosnę się przeprowadzamy

 

Co do wiatrołapu - to wrzuć rzut z góry/ fotkę coś pomyślimy.

 

Ja pomimo projektu architekta wnętrz to też w wiatrołapie pozmieniam - funkcjonalnie musi być i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbudowałam, teraz wykańczam

no ale po 3 latach mam nadzieję na wiosnę się przeprowadzamy

 

Co do wiatrołapu - to wrzuć rzut z góry/ fotkę coś pomyślimy.

 

Ja pomimo projektu architekta wnętrz to też w wiatrołapie pozmieniam - funkcjonalnie musi być i już

 

Kurcze, 3 lata...jak daliscie radę? Ja po 2 miałam już dość...

 

Poszukam jakiegoś rzutu - nie mam nic na laptoku, może jest na PC - tylko ten z racji podłogi betonowej jeszcze nie podłączony...

 

My mielismy projekt dokładny kuchni i łazienki + ogólny salonu. Resztę pomieszczeń robimy sami...widać że trochę mnie to przerasta...

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiena, z wiatrołapem miałam podobne dylematy na etapie projektu domu. W koncu z niego zrezygnowalismy i mamy zaraz za drzwiamy osobną garderobę-pokoik z drzwiami przesuwnymi. Juz sobie wyobrazam ten balagan - milion szalikow, rekawiczek i butow. Ale zasuwam drzwiczki - i ... czysto!:)

Wklej coś to pomyślimy.

Z betonem załamka, trzymam kciuki! Ja dzis znalazlam kolejne inspiracje betonowe i ryczec mi sie chce, bo tak bym chciala wlasnie cos takiego, ale kto ma mi to zrobic. Nie zaryzykuję, poki nie bede miala pewnosci, ze wyjdzie wlasnie tak. Ten dom jest w Izraelu, gdyby byl blizej, np. w Niemczech, to bym tych fachowcow osobiscie do mnie przywiozla:)

http://www.architizer.com/mediadata/projects/022011/rx410/caed934b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczorek:)

nooo z tą ekipą to nie fajnie :(

 

a ja troszkę głowę Ci pozawracam wykładziną do sypialni - czy kładliście ją sami a jeżeli tak to opisz ten trudny proces ;) bo ja do Starszaka kupowałam w Komforcie z montażem ale tam nie mają nic co mi sie podoba i będę szukać innego źródła i tak się zastanawiam czy to jakaś filozofia położyć ten pianomat i na to wykładzinę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczorek:)

nooo z tą ekipą to nie fajnie :(

 

a ja troszkę głowę Ci pozawracam wykładziną do sypialni - czy kładliście ją sami a jeżeli tak to opisz ten trudny proces ;) bo ja do Starszaka kupowałam w Komforcie z montażem ale tam nie mają nic co mi sie podoba i będę szukać innego źródła i tak się zastanawiam czy to jakaś filozofia położyć ten pianomat i na to wykładzinę :rolleyes:

 

Wykładzinę kładliśmy sami - w 4 osoby.

 

Kładzenie jest zdecydowanie trudniejsze na pianomat niż na podłogę. Wykładzina mocno się do tego pianomatu przyczepia i jak się wykładzinę przesuwa to pianoamt też się rusza. My sobie poradziliśmy przyklejając pianomat do podłogi w newralgicznych miejscach taśmą dwustronną.

 

Na pewno też lepiej układać ją w kilka osób, generalnie trzeba ją przenosić w konkretne miejsce a nie przeciągać po podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

widzę, że AGD wybrane, moge coś powiedzieć?

Piekarnik taki sam mamy - no i ogólnie to ja nie jestem zadowolona, taki jakis prehistoryczny! mało opcji pieczenia, pokrętła się nie chowają. No nie iwem, ja w mieszkaniu miałam whirpoola i był o niebo lepszy! szybciej się nagrzewał przede wszytskim. My wszytsko mamy teraz z boscha i zmywarke też, ale sprawdzałam mamy "gorszy model" od was, ale też masakra! nowa zmywarka a nie domywa naczyć!

 

Okap mamy z teki, i pomimo zapewnień, że chodzi cicho, to jak go włączam to nic nie słychać:) ale G ma sprawdzić, czy dobrze podłączony jest.

To tyle:) Nad piekarnikiem, najbardziej polecam się zastanowić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek, generalnie to juz nie za bardzo mamy nad czym się zastanawiać bo sprzęty juz kupione :(.

 

Zmartwiłas mnie tym piekarnikiem... Nie chowane pokrętła mi nie przeszkadzają a co do opcji pieczenia - mam nadzieję że jak na osobę która nie wiele w piekarniku robi i wcześniej miała piekarnik Amica (nie polecam :( ) bedzie to lepszy model :). Pytalismy trochę znajomych i mówili że ten model jest ok...widać ile uzytkowników tyle opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...