Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej!

widzę, że AGD wybrane, moge coś powiedzieć?

Piekarnik taki sam mamy - no i ogólnie to ja nie jestem zadowolona, taki jakis prehistoryczny! mało opcji pieczenia, pokrętła się nie chowają. Nad piekarnikiem, najbardziej polecam się zastanowić:)

 

Iwek, chyba mamy inne piekarniki bo mój dzisiaj przyszedł i pokrętła ma chowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analieno! bardzo, bardzo, bardzo ładny dom! Taki nietypowy jak się porówna z propozycjami, które są obecnie na rynku.

 

Z zapartym tchem przeczytałam historię o betonowej podłodze - łączę się w bólu!

My wprowadzilismy się do naszej szeregówki tydzień temu ... pół roku po planowanym terminie.

Ciągle coś było nie halo!

 

Ale teraz już mi wszystko jedno bo mam swój DOM! Też jeszcze bez kuchni, ale co tam :)

 

Nasze koty już powoli zaczynają się przyzywczajać do tej "wielkiej" przestrzeni. Po naszej ostaniej 20m klitce to wpadłu w szok i chyba dostały lęku przestrzeni hihi

 

Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwościa czekam na więcej zdjęć!

 

Hol z zegarem przypomina mi trochę inspirację dworcem kolejowym - bardzo pozytywnym wydaniu!!!! Czy taki miał być Twój zamiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quella, witam serdecznie :D

 

Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że Ci się u mnie podoba :).

 

Nasz dom jest wynikiem projektu indywidualnego zgodnego z naszymi marzeniami - które jak to mówił nasz przyjaciel architekt czasami trudno było wsadzić w jeden budynek ;). Finalnie spotyka nasze oczekiwania, a to chyba najważniejsze :)

 

Myślę Quelle, że najważniejsze że juz jesteśmy u siebie :D. To że bez drzwi i bez kuchni to akurat mało istotne :)

 

A co do zegara - Twoje skojarzenie jak najbardziej trafne :) Miało być jak na dworcu - w końcu nasz dom to nasza nowa droga życia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quella, A co do zegara - Twoje skojarzenie jak najbardziej trafne :) Miało być jak na dworcu - w końcu nasz dom to nasza nowa droga życia :D.

 

My się śmiejemy, że nasz dom to też jak dworzec, mimo że zegara nie mamy! Ciągle ktoś przyjeżdza, ktoś inny wyjeżdza, odwiedza, pije kawe, nocleguje.... istny hol dworca:lol2: tylko cholera, co gość to na nowo sprzatanie:mad: Właśnie wyszli goście, 14 miesięczny łobuz udowodnił mi, że mam rację twierdząc, że sprzątać sie powinno po gościach, nie przed! :)

 

 

Szybkiego powrotu do zdrowia!!!

I jak tylko wyzdrowiejecie, to cały dom przewietrz, żeby te zarazki wygonić!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że i u Ciebie dom przyciąga gości - u nas jest tak samo. Z resztą to też pewnie kwestia innych możliwości lokalowych. W końcu może do nas przyjść więcej niż 2 osoby i jest gdzie pupy posadzić i ciasto położyć ;).

 

Już zaczełam wietrzenie - z resztą tak wieje że przez brak podbitki też nam po domu hula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...