Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość monika996

zrób drzwi w kuchni z białego szkła i nie będzie problemu.

zamiast konsolki kup taką prostą ławkę na wzor twojego stołu w jadalni . 40 glębokie , niska na 40-50 od podłogi. super bedzie wyglądać. chyba ,że konsolka ale tylko widzę białą albo w kolorze podłogi szarą.

jaką macie podłogę w salonie z drewna , ten stolik będzie pasował?chyba ,że dacie dywan pod .

a podłoga jest z teku? piekna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, drzwi ze szkła odpadają bo spiżarnia jest jednocześnie przejściem do garażu więc zależy nam na tym aby tam były drzwi które jednocześnie zaizolują wnetrze domu od garażu.

 

Przy tej ścianie z boniami myślalam o czymś wyższym bo chciałabym aby stanął na tej konsolce wazon z kwiatami :D. Czarna rzeczywiście odpada? Mamy w salonie już jeden czarny "mebel" - pianino :).

 

Stolik kawowy i stoł do jadalni bedziemy zamawiać w kolorze dopasowanym do podłogi - najprawdopodobniej będzie to jakaś barwiona czereśnia, ma bardzo podobne usłojenia do teaku, bo właśnie z teaku jest podłoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Lea, właśnie wróciłam od Ciebie. Jak tam przebudowa / budowa :) ? Dawno nie pisałaś u siebie...

 

Na razie chwilowo budowa stoi w miejscu.Nie ma Nas w Pl.A juz nie chcemy na odległośc budowac domku.Wiemy ile to nas kosztowało wczesniej niepotrzebnego stresu i nerwów.Miło mi że podoba ci sie mój awatarek. No no no ale ci super wyszły te schody z boniami:) I musze ci sie przyznac ze ta podłoga w korytarzu jest przepiękna :cool:.Czy to połączenie betonu,paneli i płytek ??? A co do tych drzwi do spiżarki to ja bym je zrobiła z drewna. Pozdrowionka :)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz rozgwózdkę z tymi drzwiami:D ,oja pierwsza myśl - drewniane, potem że może jednak białe, W sumie to chyba zalezy od wzoru drzwi, jaki macie?

Fakt, że było by dobrze, jakbys fornir na drzwi, ściane i blat miała taki sam, ale coś mi się wydaje, że to będzie nie lada wyzwanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lea, na podłodze na dole w części otwartej mamy drewno - deski teakowe w salonie, betonowa posadzkę w kuchni, w holu i pod oknami tarasowymi. Miedzy drewnem a podłogą, jak również po środku kuchni biegnie asek dekorów z gresu :D

 

Rozumiem Cię jak najbardziej - ja sobie budowy na odległość wogóle nie wyobrażam...choć niektórzy tak się pobudowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz rozgwózdkę z tymi drzwiami:D ,oja pierwsza myśl - drewniane, potem że może jednak białe, W sumie to chyba zalezy od wzoru drzwi, jaki macie?

Fakt, że było by dobrze, jakbys fornir na drzwi, ściane i blat miała taki sam, ale coś mi się wydaje, że to będzie nie lada wyzwanie...

 

Chyba muszę wrócić po prostu do naszych architektów. W końcu powinni coś doradzić, prawda? Temat mnie niestety przerasta, już po prostu nie mam siły na szybkie myślenie.... :(

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: przy całym syfie budowlanym montaż drzwi wewnętrznych to pikuś! Oczywiście jak masz odpowiednie otwory na drzwi, u nas tylko trochę było "okruszków drzewnych" (wybaczcie to dziwne nazewnictwo, ale mam gorączkę:( ) Ościeżnice docinali na dworze.

Spadam się dalej kurować, bo na zwolnienie nie mogę iść:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi wew. to była jedna z naczystszych robót. Żadnego docinania u nas nie było. Przyjechały gotowe elementy, które panowie osadzili i tylko do mnie należało po 3 dniach zdjąć deski włożone w futryny by ich pianka nie rozsadziła.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...