Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A dziękuję, dobrze. Ogólnie tylko mnie plecy często bolą a tak po za tym to spoko, bez większych ciążowych objawów;)

No po za wielką ochotą na białe wino z kostką lodu:) tak mnie akurat na alko wzięło kiedy nie mogę:)

 

I odliczam już dni do urlopu, zwłaszcza jak za oknem taka jesienna pogoda:) za tydzień o tej porze będę już na plaży:):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o namiary na to krzesło! gdzieś je już widziałam, marka jakaś znana, ale zabylam:)

swoją drogą nie mogę się doczekać nowych fotek, choćby nowych ujęć. wiem że to niezdrowe, tak kogoś podglądać, ale w tym przypadku satysfakcja gwarantowana:):)

pozdrawiam Anielino(to takie moje Twoje przezwisko)

Edytowane przez misiakulka
ups
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o namiary na to krzesło! gdzieś je już widziałam, marka jakaś znana, ale zabylam:)

swoją drogą nie mogę się doczekać nowych fotek, choćby nowych ujęć. wiem że to niezdrowe, tak kogoś podglądać, ale w tym przypadku satysfakcja gwarantowana:):)

pozdrawiam Anielino(to takie moje Twoje przezwisko)

 

Miło czytać takie miłe słowa :). Wierz mi, że na prawdę wrzuciłabym fotki ale mój dom nie nadaje się ostatnio do fotografowania... :(

 

Ciagle mam jakieś rzeczy po kontach porozkładane, a bo to mąż akwarium zakłada i styropian, deski, rurki i inne takie porozkładane, a to wykończeniowiec obudowuje schody od spodu, w łazience dziurę na gniazdko wycina... Sprzęty do kuchni w ilości zastraszającej (zlew, bateria, piekarnik, zmywarka, mikrofala) stoją na podłodze częsciowo w kartonach czy styropianach. Jest jakoś tak mało zachecająco do robienia zdjęć a już tym bardziej pokazywania ich na FM.

 

Oprócz tego to nie mam kiedy porządków wiosennych zrobić - albo na jakis imieninach, urodzinach czy innych imprezach jestesmy albo chora w łóżku leżę :(.

 

A krzesło to ZARA - inspirowane twórczością Philippe Starck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie, krzesło hmmmm....miałam jak na razie niewiele okazji do testowania siedzenia na nim. Jak na te pare razy to wygodne. Nie wiem jednak czy też tak bym je oceniła gdybym na przykład miała na nim siedzieć pare godzin przy Wigilijnym stole... Wydaje mi się że ma trochę za niskie oparcie jak na długie posiedzenia...

 

Więc w sumie zależy od tego do czego je przewidujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie, krzesło hmmmm....miałam jak na razie niewiele okazji do testowania siedzenia na nim. Jak na te pare razy to wygodne. Nie wiem jednak czy też tak bym je oceniła gdybym na przykład miała na nim siedzieć pare godzin przy Wigilijnym stole... Wydaje mi się że ma trochę za niskie oparcie jak na długie posiedzenia...

 

Więc w sumie zależy od tego do czego je przewidujesz :)

 

dzięki bo to bardzo cenna uwaga:) takim sposobem wiem, żei może stanąć jako krzesło dodatkowe:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Analieno :-) - gratuluję domku :-).

Zapadło mi w pamięci po przejrzeniu Twojego dziennika, że poszukujesz do wiatrołapu wieszaków w kształcie motylków a przez przypadek na takie się natknęłam poszukując mebli w necie - może wykorzystasz:

http://www.karinameble.pl/wieszak_motylek_duzy_srebrny-792.html

pozdrawiam serdecznie

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję :)

 

Maya, wybacz ale moja kuchnia na razie nie nadaje się do pokazania... W tej chwili mamy tylko korpusy szafek i szuflady. Brakuje frontów, blatu i szyby na ścianie. Oprócz tego, że jest zupełnie nie skończona to jeszcze wszystkie gary na wierzchu, część rzeczy w pudłach pod ścianą. Istny pogrom...

 

Miała być skończona przed Świętami, później był termin na po weekendzie majowym ale pewnie bedzie jeszcze później bo blat robimy u stolarza z desek podłogowych więc mu trochę zejdzie - poza tym na razie czekamy na drewno...

 

A w ogóle to nie mam czasu posprzątać przed Świętami. W pracy istny kocioł, roboty strasznie dużo i jeszcze zespół osłabiony więc z koleżanką we dwie robimy 4 etaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...