Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Analieno, ja mam pytanie jak ogrzewanie spisało się zimą.Rozumiem że masz w całym domu nadmuchowe bez kaloryferów i ogrzewnia podłogowego.My o tym myślimy , ale żródłem ciepła nie bedzie gaz tylko pompa ciepła.Jak wygladają te nadmuchy w podłodze?i czy czułas komfortowe ciepło w czasie mrozów?Rozwiń temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

U nas ogrzewanie sprawdziło się doskonale. W domu utrzymywaliśmy temperaturę 21 stC w dzień i 18stC w nocy. Bardzo dużym udogodnieniem jest to że dom był bardzo szybko nagrzewany do wymaganej temperatury. Mogliśmy zmniejeszać siłę nagrzewania na dzień jak nas nie było w domu, bez odczucia chłodu po przyjściu z pracy.

 

Nie wiem jednak jak takie ogrzewanie funkcjonuje z pompą ciepła. Pamiętam, że któraś z dziewczyn mówiła iż pompa ciepła nie da rady nagrzać nadmuchowo domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Cześć wszystkim jeszcze mnie odwiedzającym :-). Troszkę zaniedbałam dziennik...ale zupełnie nie mam czasu i ochoty siedzieć przed kompem po pracy...

 

Dzisiaj moja znajoma zapytała się na FB czy jeszcze prowadzę dziennik, bo ciekawa jest jak wygląda kuchnia. Chyba zmobilizowała mnie do wrzucenia fotek. Dzisiaj była w domu mała imprezka więc nadal kuchnia zastawiona jakimiś miskami po sałatkach (czekają na swoją kolej w zmywarce) ale jutro coś popstrykam i wrzucę.

 

A zatem do jutra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia jest przeboska!!! Wydaje się taka wysublimowana a zarazem bardzo praktyczna. Do tego ładny kolor blatu, super pomysł ze schowaniem agd i szafek pod schody. No warto było czekać! Nie dziwię się wcale, że super wam się mieszka!

 

U mnie w brzuchu chłopak rośnie, dlatego nie ma imienia ;) bo dla dziewczyny mam aż 3! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...