Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

Też zachwycam się wszystkim co zobaczyłam. Może już jest gdzieś odpowiedź na moje pytanie, ale proszę o informację o lampach w jadalni - co to jest i gdzie zakupiłaś. Siedziałam w necie dwie godziny i nic nie udało mi się znaleźć.

 

A to wszem i wobec znana Ikea ;). Na chwilę obecną tow moim domu wszystkie lampy są z Ikei :). Jak będę miała jakoś ogólną koncepcję na oświetlenia to będę nabywać nowe :). Choć faktem jest, że akurat te z jadalni są najbardziej przybliżone do tego co chciałabym mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyszłam się również ponapawać widokiem i złożyć hołd Tobie, jako posiadaczce tej kuchni!!!! :cool: :D

jest cudna!!! powaliły mnie te szafki pod schodami!!! rewelacja!

a drzwiami nie przejmowałabym się zupełnie. są takie jak pozostałe i wcale tragedii nie ma, jeżeli chodzi o ich dopasowanie kolorystyczne.

ale ja pod tym względem jestem "mniej standardowa";), lubię mieszać różne kolory drewna, oczywiście w granicach rozsądku :lol2:

z resztą*te drzwi wyglądają mi odrobinkę znajomo ;)...

 

Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)

 

Nie wiem czy się odważę nakleić na te drzwi cokolwiek. Po pierwsze dlatego że drzwi zakupione za pieniążki od mojego dziadka (mógłby nie zrozumieć mojej fanaberii) a poza tym to jakoś tak dziwnie zaklejać drzwi w drewnianej okleinie za ok 1000 zł...

 

Faktycznie masz podobne drzwi ;). Też fornir w poziomie :). A jaki to drewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje są fornirowane orzechem.

ragazza swoje fornirowane drzwi malowała na biało :cool:...ale ja chyba bym się nie odważyła, choć jej wyszło to super :yes:

 

jeśli mam być szczera, to ja zrezygnowałabym po prostu z tej zabudowy ściennej, obok drzwi :yes: ( jeżeli rzeczywiście tak ta sytuacja Cię dręczy...)

na pewno byłoby tańsze i moim zdaniem skuteczne...w tym wszystkim, oprócz koloru, chodzi, przede wszystkim,o widoczny brak symetrii, który przy tak prostej i przejrzystej kuchni wyjątkowo rzuca się w oczy.

 

zabudowanie całej ściany chyba i tak do końca nie załatwia "problemu" z innym odcieniem ;)

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem zajrzałam do Twojego dziennika i padłam! Póki co widziałam tylko kuchnię i jest cu-dow-na!!!! DOkładnie taka o jakiej myślę, tylko cały czas boję sie czy drewniany blat sie sprawdzi.

Nadrobię zaległości dziennikowe wieczorkiem. Jak na razie dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałam do wieczora i przejrzałam Twój dziennik. Chyba nikt nie widział jak ciężko pracuję ;) Bardzo fajny pomysł z malowaniem wnęk przy oknach dachowych. Drzwi wewn. faktycznie wzięłaś z DLH, bo ja u nich takiego wzoru nie znalazłam (a może źle szukałam), a widzą mi sie bardzo? Bardzo podoba mi sie połączenie betonowej podłogi i drewna. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Jak ten czas leci... Jeszcze 2,5 miesiąca i będziemy mieszkać równo rok w naszym domu :)

 

I jak sie mieszka?:D

 

Patrzylam na Twoj dziennik jeszcze raz, bo sporo rzeczy mi sie podoba u Ciebie. Analieno, grzejnik/suszarke/drabinke w lazience masz elektryczna?

Jezeli tak, to co to jest, za ile i moge poprosic o zdjecie z bliska?

U nas mamy w planie 2 elektryczne suszarki, ale cos ciezko z pomyslem co znalezc:D

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maju :)

 

A dziękuję, mieszka się bosko :). Za miesiąc powinniśmy być już podłączeni do wodociągu więc po wodę nie trzeba będzie już jeździć :).

 

Co do grzejnika, to jest to grzejnik elektryczny firmy Terma, model quadrus duo.

 

http://www.e-terma.com/quadrus-duo%28pl%29-p-7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...