Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka Iwek, jak brzucho? Wszystko ok?

 

Chyba się będę decydowała na nowy komplet sukienek na krzesła. Nie widzę ich dłużej. Najgorsze jest to że nie chcą z nich schodzić plamy... Materiał jest jakiś podatny na ich przyjmowanie. Na kanapie mamy ten sam materiał ale w kolorze szarym i sprawdza się bosko.

 

Teraz już wiem, że jeśli są koty to białek krzesła tylko z plastiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmę która wykonała nam stół mogę polecić z czystym sumieniem. Profesjonaliści w swoim fachu :). Bardzo się bałam czy uda nam się dobrać kolor tak "na odległość" żeby pasował do podłogi i blatu. Chcieliśmy mieć wszytko w podobnym odcieniu drewna. Na stół z teaku mnie nie stać. Za namową właścicieli firmy zdecydowaliśmy się na barwioną czereśnię i to był strzał w 10tkę.

 

Było trochę problemów, ale raczej z winy naszego tempa podejmowania decyzji. Wszytko zostało jednak poprawione w ekspresowym tempie i bez dodatkowych kosztów po naszej stronie.

 

Polecam wszystkim, którzy chcą mieć prosty, ciekawy i drewniany stół - http://www.manufakturadrewna.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Analieno jak zobaczyłam Twój avatarek to się ucieszyłam na widok znajomego kotka,

oj śliczna ta kuchnia i cały domek

Powiedz mi jak sprawuje się blat, czy użytkując kuchnię latasz ze ścierką i wycierasz wszystkie mokre rzeczy z blatu?często go olejujesz?jak wygląda od czasu wprowadzenia się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...