Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Analieno jak zobaczyłam Twój avatarek to się ucieszyłam na widok znajomego kotka,

oj śliczna ta kuchnia i cały domek

Powiedz mi jak sprawuje się blat, czy użytkując kuchnię latasz ze ścierką i wycierasz wszystkie mokre rzeczy z blatu?często go olejujesz?jak wygląda od czasu wprowadzenia się?

 

Basiu, przepraszam że odpowiadam dopiero teraz...

Dziękuję za miłe słowa na temat mojego domu :)

 

Jeśli chodzi o blat olejujemy go raz w miesiącu, czasami rzadziej. Do tej pory robilismy to przy użyciu zwykłej szmatki. Ostatnio niestety coś nam nie wyszło i pozostały smugi. Myślę że da się to wyrównać przy kolejnym olejowaniu. Generalnie blat "sam daje znać" kiedy czas na olejowanie - robi się taki matowy, suchy... nie wiem jak to inaczej określić.

Staram się na bieżąco wycierać wodę - zwłaszcza koło zlewu (nasza bateria jest niestety dość niefortunnie zamontowana i mocno chlapie w strone okna.

Gdzieś po miesiącu użytkowaniu musieliśmy wypełnić jedną szparę na łączeniu desek przy płycie indukcyjnej, przy samej ścianie wiec właściwie tego nie widać.

 

Jego kondycję oceniam jako ok. Nie powiedziałaby że dbam o niego pedantycznie. Pewnie mogłabym bardziej, ale czasu brak, a poza tym to po olejowaniu muszę koty na noc na strychu zamykać co by nie postemplowały blatu i innych rzeczy w domu. Nie są zazwyczaj z tego zadowolone i mocno to okazują drapiąc w drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...