Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

Szybka w drzwiach miała być krótsza, to jest ok.

Mi chodzi o wielkość szyby obok skrzydła drzwi. Ten fragment drewniany na dole (zaznaczony na żółto) miał być nadal szybą. Szyba miała mieć wielkość tak jak narysowałam tą różową obramówkę....:bash:

 

http://lh6.ggpht.com/_5oJaQc6t0hQ/TIv6xrD8npI/AAAAAAAACZ4/6hg-BGc-Wf8/s512/Drzwi_bl.JPG

Nie mam bliższego zdjęcia. Będę rano to coś cyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj,sliczny domek :rolleyes:

przyznam sie,ze tez nie zajazylam o co chodzi z ta szyba,dopoki nie zaznaczylas w ktorym miejscu jest feler

ale jak najbardziej rozumiem,ze Ciebie moze to denerwowac(chociaz wyglada ok),w koncu zaplacilas za cos innego...

moze dla wlasnej malej satysfakcji zazadaj od producenta jakiegos rabatu,niech sie kurcze ucza sluchac co klient mowi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jeśli szlag Cię nie trafia to ja bym zostawiła (no chyba, że trafia to wal do nich jak w dym!!!) , ALE domagałabym się dużego rabatu (jeśli coś jeszcze u nich zamawiasz) albo zwrotu części kasy. To na pewno. I nie daj sobie wciskać kitu, 'że się nie da się, bo komora nie wchodzi' - bo u innych jakoś się da.

 

Pomijając wadę takiego okna w postaci innego efektu wizualnego to jest też zaleta: nie będziesz miała wiecznie brudnej szyby na dole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie w sumie nie trafia.... Bardziej jestem zła o to że czekalam na te drzwi długo i strasznie się na nie cieszyłam a tu wtopa. Jestem zła o to że nie mogłam stanąć przed nimi i powiedzieć Wow!

 

Już nawet wymyśliłam że postawię przed tą szybą jakąś donicę prostokątną z wiecznie zieloną roślinką... Faktycznie Aga jest plus w tym że nie będzie się na dole tak szybko brudzić....

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

przywędrowałam z wątku o drzwiach zewnętrznych bo mi intuicja podpowiadała, że trafię na ciekawy domek i nie zawiodłam się :) dom prezentuje się bardzo fajnie a pomysły na wykończenie nietuzinkowe :) będę zaglądać i kibicować dalszym etapom.

 

rozumiem, że mozesz być wściekła, że wykonawca nie do końca zrozumiał zamysł z drzwiami, ale i tak jest super :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówczynią domek jest śliczny.Przestronne wnętrza no i piękne drzwi.Moge prosic o namiary na producenta i koszt drzwi na priva.

Tak szczerze to mnie nie przeszkadza wielkosc okna w witrynie.Ale jasne walcz o swoje prawa !!!

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówczynią domek jest śliczny.Przestronne wnętrza no i piękne drzwi.Moge prosic o namiary na producenta i koszt drzwi na priva.

Tak szczerze to mnie nie przeszkadza wielkosc okna w witrynie.Ale jasne walcz o swoje prawa !!!

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

 

Poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...