Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

Wawrzyn, droga jest nasza prywatna, znaczy każdy sąsiad ma w niej swój udział. Czy wtedy też można pisać o ten przydział? Pisałaś do gminy? Długo czekaliście?

Na razie wysypaliśmy kolejne wywrotki gruzu... Z płyt na razie zrezygnowalismy, był strasznie długi termin na wykonanie a my nie mogliśmy już czekać bo nam osobówki sie zakopywaly...

 

U nas jest droga gminna,składaliśmy pismo do gminy i czekaliśmy ok 2 tygodnie na odpowiedź.Nam wcześniej mówiono ,że nam przyznają tłuczeń.Jeśli to droga prywatna to nie wiem jak to jest ,ale myśle ,że warto zapytać w gminie.a nuż się uda.Zawsze to pare "groszy" w kieszeni.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej, piękna podłoga!!! I wierzę, że wprawiła cie ona w dobry humor:) tez tak miałam, dopóki nie musiałam jej umyć;) Też chciałam teaka do salonu, ale sie okazało (jak to pod konniec budowy wychodzi), że z kasą krucho. Ale sie i teka dorobimy:)

W garażu mam podobnie, był juz sprzątany dwa razy + dwa kontenery zamawiane. A dziś jade zamówić trzeci, bo nie ma się jak po nim poruszać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja na razie nie myślę o sprzątaniu tego całego syfu budowlanego bo wtedy chyba nie umiałabym siły cieszyć się z kolejnych elementów. Z resztą wiem że jest wątek na FM o różnych specyfikach i sposobach doprowadzania domu do porządku przed przeprowadzką. Na razie tam nie zaglądałam, ale na pewno się za jakiś czas przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za m2 teaku płaciliśmy 176 zł netto (7% vatu). Dostaliśmy też rabat na położenie.

 

Iwek, my się przeprowadzimy do jeszcze mniej wykończonego domu - nie będziemy mieć np. kuchni :(. Walczymy ze sprzedażą naszego "m" i dopiero ze sprzedarzy będziemy mieć kasę na kuchnię...

Pamiętam jak w mieszkaniu poszerzali nam otwór drzwiowy do łazienki - walczyłam z pyłem pół roku. Szlag mnie trafiał a tez do pedantek nie należę (zamiast sprzątać to wolę na spacer wyjść). Pewnie w domu ten budowlany syf będzie się utrzymywał jeszcze dłużej...

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...