Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik wykańczania Analieny - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 725
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj!

Trafiłam do Ciebie z wątku o szarych podłogach.

Dziennik przejrzałam, komentarzy jeszcze nie, ale musiałam się już wpisać, bo jestem pod wrażeniem.

Podłoga piękna - to już napisałam w poprzednim wątku.

Ja też planuję u siebie, ale w całym domu.

I jeszcze jedno nas łączy ;) - oczyszczalnia ścieków. Jak już będę na tym etapie to Cię pomęczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem, ale białe listy mnie przerażają pod kątem utrzymania w czystości... ładne owszem, ale po jakimś czasie mogą nie wyglądać już tak schludnie. Sama się zastanawiam nad jakimś patentem, liczę na moją p. architekt, że wymyśli coś sensownego. Jeśli chodzi o listwy przy płytkach - super patentem jest skucie tynku i wstawienie listwy z płytki w ścianę, tak żeby się licowało.

 

O tych listwach zlicowanych ze ścianą czytałam w "Dobrym wnętrzu". Nie za bardzo mi się to podoba... Ja bym się skłaniała chyba ku białym, co by trochę ocieplić nowoczesność nomu. Nie byłyby zupełnie białe tylko w kolorze ścian.(RAL S0502-Y).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych listwach zlicowanych ze ścianą czytałam w "Dobrym wnętrzu". Nie za bardzo mi się to podoba... Ja bym się skłaniała chyba ku białym, co by trochę ocieplić nowoczesność nomu. Nie byłyby zupełnie białe tylko w kolorze ścian.(RAL S0502-Y).

 

 

Sorki, chyba rano nie za bardzo czytam ze zrozumieniem. Jeśłi chodzi o zlicowanie płytki (cokołu) ze ścianą to jak najbardziej. W Dobrym Wnętrzu ostatnio były takie jakby metalowe, wręcz wsunięte w ścianę. Miałam wrażenie jakby sciana była podcięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, chyba rano nie za bardzo czytam ze zrozumieniem. Jeśłi chodzi o zlicowanie płytki (cokołu) ze ścianą to jak najbardziej. W Dobrym Wnętrzu ostatnio były takie jakby metalowe, wręcz wsunięte w ścianę. Miałam wrażenie jakby sciana była podcięta...

 

Przepraszam za wpis w dzienniku, czasem mi się to zdarza:( Już skasowałam. Tak, mi chodzi o cokół płytki w ścianie - nie listwa w ścianie. Aluminiowe mi się nie podobają. Lepsze białe. A najlepiej byłoby bez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardzie skłaniam się ku tym białym - musze tylko popracować nad mężem. Jakoś tak mi bardziej do naszego wnętrza pasują. Te aluminiowe to by podkreśliły mocno jego nowoczesny charakter. A tak na prawdę ma to być nowoczesne ale nie minimalistyczne wnętrze.

 

Po cichu planuję tam wstawić jakiś fotel z epoki ludwikańskiej (bądź na tą epokę stylizowany) - marzy mi sie taki przy kominku :D Może nawet jakiś szezlong...

 

http://www.antyk.net.pl/img/1535db21.jpg

 

http://www.antyk.net.pl/img/f5191542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D kolejny głos za białymi listwami :D dzięki minkapinka bedzie łatwiej małża przekonać :)

 

A propo - minkapinka, rzuciły Ci się ostatnio w oczy jakieś nowoczesne wnętrza z białymi drewnianymi listwami w necie? Jeśli tak - podrzucisz linki? Sorki że Cię tak wykorzystuję ale dużo szperasz i fajne rzeczy znajdujesz więc może między wierszami coś znalazłaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Analiena:-)

 

Przyszłam za Minką i nie żałuję. Piękny domek. :-)

 

Przepraszam... wiem, że prośba skierowana do MInki, ale mam pod ręką kilka linków do listw przypodłogowych to wrzucę.

 

http://www.listwypodlogowe.pl/index.php?m=1

 

 

http://www.decorsystem.com.pl/pages/listwy-przypodlogowe.php

 

 

http://www.aniro-nmc.com.pl/

 

 

Te z ostatniego linka mam w przedpokoju i mogę polecić. Solidne, porządne listwy. Za metr bieżący we Wrocławiu płaciłam 25 zł.

 

I też jestem za białymi listwami:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, witam w moich skromnych progach. Mam nadzieję że zaglądając tu co jakiś czas Cię nie rozczaruję, że nie zaczniesz żałować :D.

 

Dzięki za linki - znałam tylko ten pierwszy. Pytałam minkę bardziej co prawda o wnętrza z takimi listwami - jak one wyglądają w nowoczesnym wnętrzu cobym mogła małżowi pokazać, ale linki od Ciebie też się przydadzą jak już go przekonam do zakupu :D

 

Dzięki!

 

PS: Widzę że też sprzedajesz mieszkanie - jak idzie?

PS II: Te dwa linki w twojej stopce to wersje projektu Twojego domu? Zupełnie inne... Jeśli tak to pewnie się nie zdziwisz że jestem za pierwszym :D

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza z takimi listwami też gdzieś pewnie mam. Jak znajdę to Ci powrzucam. Niektóre mogą być od Minki, bo Jej trochę pokradłam;):razz:

 

A mieszkanie-sprzedaje się marnie:-( Chociaż dopiero miesiąc jest wystawione. Ale to jest w kamienicy, więc liczę na cud :bash:

 

Ps. To nie są projekty mojego domu. To projekty dla dwóch inwestorów. Pierwszy to mój faworyt. :D Domek Haveny.

 

Drugi też jest ładny, ale już zupełnie inny styl.

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...