Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wymiary rzutu pomieszczeń

 

Na stronie możesz sobie pomierzyć pomieszczenia http://projekty.muratordom.pl/projekt_jesienna-zaduma,1857,0,0.htm. A apropo belki ja mam żelbet dołem 2 x fi 16 górą 2x12 wymiar belki o ile dobrze pamiętam 24x30 ale nie dam sobie ręki uciąć. Mój wujek też buduję zadume i zamiast żelbetu ma drewnianą belkę montowaną łącznikami kątowymi do słupa i wieńca z drugiej strony i razem skręcone z murłątą prętami gwintowanymi.

 

Sprawdź pocztę

 

http://img62.imageshack.us/img62/5489/p1220613.jpg

 

http://imageshack.us/f/62/p1220613.jpg/ full wersja

Edytowane przez aDw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 509
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich po długiej przerwie odpowiadam KOWALKA instalacja została rozłożona na etapie lania płyty ma to jedną wielką zaletę wwożenie piachu przez otwory drzwi to troche nie halo u mnie zrobiła to koparka jest tylko małe ale musisz wiedzieć gzie będzie będą zlewy umywalki kibelki może nie co do centymetra no ale . Dołącze fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie zimowej,rafael404 bardzo serdecznie dziekuje Ci za odpowiedz i za zdjecia SUPER.Tez tak bedziemy robic.Jak Wasze budowy,my NARESZCIE powolutku zaczynamy,˛malzonek skreca juz zbrojenie,mamy juz uzgodnionego dostawce materialu,wiekszosc towaru bierzemy od jednego a ze ma w ofercie prawie wszystko wiec cenowo w porownaniu do innych jest bezkonkurencyjny.kgracjank zalaczam rzuty pomieszczen na forum,my robimy bez garazu,troszke pozmienialismy wiec moze komus sie to przyda.aDw ponawiam moja prosbe jezeli jest mozliwosc obejrzenia Twojej budowy to bardzo chetnie skorzystamy.Pozdrawiam

JESIENNA ZADUMA 001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie zimowej,rafael404 bardzo serdecznie dziekuje Ci za odpowiedz i za zdjecia SUPER.Tez tak bedziemy robic.Jak Wasze budowy,my NARESZCIE powolutku zaczynamy,˛malzonek skreca juz zbrojenie,mamy juz uzgodnionego dostawce materialu,wiekszosc towaru bierzemy od jednego a ze ma w ofercie prawie wszystko wiec cenowo w porownaniu do innych jest bezkonkurencyjny.kgracjank zalaczam rzuty pomieszczen na forum,my robimy bez garazu,troszke pozmienialismy wiec moze komus sie to przyda.aDw ponawiam moja prosbe jezeli jest mozliwosc obejrzenia Twojej budowy to bardzo chetnie skorzystamy.Pozdrawiam

 

Proszę jak coś jeszcze mogę podpowiedzieć to chętnie ja jestem na etapie tynków posadzek fajne rozmieszczenie pomieszczeń nasz domek jest bez garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was ma w wiekszej lazience prysznic i wanne ??

 

Witam wszystkich nowo przybyłych do wątku.

Jesteśmy na etapie poziomu zero ale podejrzewam, że ciężko będzie tam zmieścić obydwa sanitariaty. Ja prysznic planuję zainstalować w mniejszej łazience, która będzie powiększona kosztem kotłowni. Dodam jeszcze, że Nasz budynek jest poszerzony o 40 cm z prawej strony czyli Nasza "duża" łazienka będzie miała wymiary 200 na 370 cm (nie za duża, nie za mała)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My mamy powiększoną łazienkę i mamy zamiar wstawic dużą kabine prysznicową z hydromasażem i głębokim brodzikiem ze względu na dzieci,można taką kabinę kupić już za przystępną cenę.Chyba zrezygnujemy z drugiego wc,mąż chciał je zlikwidować i powiększyć jeszcze łazienkę ale tak sobie teraz myślę że chyba pójdziemy na kompromis i troszkę powiększymy łazienkę a resztę pomieszczenia zostawię na np.dodatkową zamrażarkę i składzik gospodarczy np.na mopa a wejście będzie z garderoby.

 

ż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...