Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Matko jedyna !!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop: No nie :cry::cry::cry::lol: Szok :bash:

SERDUCHO wymiata wszystko.....kubelko proszę mi takie zrobić , przepiękne.... brak mi słów....

Kurcze muszę iść na gałęzie ;)

 

Jak będziesz jechała promem to zrób proszę zdjęcie ( aż mi się buziuchna uśmiecha do tego promu ;) )

 

P.S

Jeden i drugi kolor serca bardzo mi się podoba :yes::lol2:

 

P.S II

 

tęcza tęcz czaczacza.... i jak ładnie drzewo oświetliła

 

P.S III

 

Pytanie za 100 punktów tak mniej więcej.... ile gałązek wchodzi na to serduszko

 

P.S IV

 

teraz po nocach będzie mi się śniło to pełne serce ( i plan przed pracą...gdzie ja nazrywam gałązek by w wolnej chwili pokombinować z tym serduszkiem ;) )

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam aj tam :rolleyes: to pełne robiło się łatwiej jak to dziurawe , oba lądują u małej .

Moje wierzby ogołociłam doszczętnie bo tych gałęzi dosyć sporo wyszło , dziwne bo robiłam małe . Szkoda ,że jesteśmy tak daleko od siebie bo chętnie zrobiłabym Wam po jednym . Może jak kiedyś się spotkamy to obiecuję po jednym;)

 

Andżeliko jak nie zapomnę rano aparatu to cyknę zdjęcie , dobrze by wyszło słonko:cool: bo wtedy zawsze są ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecza pieka! serce pełne piekne! puste piekne! aranzacja piekna! kurcze nie za pieknie u Ciebie?;-))))))) zartuje;-) ciesze sie ze tak pieknie ;-)))

 

a ja dzisiaj naszabrowałam wierzbowych gałązek i jutro bede plotła (trzy po trzy para piętnascie;-))

 

zastanawiam sie dlaczego moje gałezie nie sa takie ciemne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonia i Anetka jeszcze raz dziękuję:D , robi się je podobnie do kuli czyli dużo zaplatania i dużo gałązek. Ja na początku zaplotłam zarys serducha i nie będę ściemniać - pomogłam sobie sznureczkiem , a później coraz więcej gałązek dokładałam , robiłam pętle .

 

Ale ,żeby nie było ,że ja tu same pierdu pierdu i tylko plotę gałęzie ... Zabrałam się za wykańczanie wnęki na drewno , parę dni temu przykleiłam narożniki , zagipsowałam i zacekolowałam . Dziś poszła w ruch paca z papierem i można sobie wyobrazić jak wyglądał pokój po szlifowaniu:bash: . Zostaje mi malowanie i można układać drewienko .

DSC_0004.JPG

 

kiedyś będzie piknie:D

DSC_0014.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...