Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ślicny piesecek:wiggle:A wnęka super pomysł;)

To na początku witam Agawi w mym wątku i zapraszam częściej. Od zawsze podobały nam się takie wnęki tzn. mi , a mojemu mężowi " może być" a że zgadza się na moje wariactwa to tak jest . Pewnie będzie cały czas brudna od drewna :( i już widzę jak co jakiś czas biegam z białą farbą .

 

Za psinkę dziękuję , a nauczona doświadczeniem biegania po polu za psem teraz sprawdzam teren z rana i jej pilnuje.

 

Julinko u nas cały tydzień lało i wiało , dopiero w piątek i sobotę się uspokoiło , ale co z tego jak mnie nie było i nie mogłam z tego korzystać. Moje jabłka same spadają .... na szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jak mogłam zapomnieć, przepraszam:oops: ... to przez przemęczenie trzeba się wzmocnić czymś konkretnym i mocnym bo już ledwo funkcjonuję i luki mam w pamięci:lol:. Agawi znaczy się wpadasz za rzadko :yes:, musisz to zmienić... ja tam u Ciebie jestem prawie codziennie, siedzę sobie cichutko na nowych sofach;) no a teraz widzę u Ciebie moje przyszłe łóżko w sypialce . Mi się marzy taki pikowany zagłówek ale całą resztę chcemy z belek i jeszcze pozostaje moje łóżko z vox-u... oddam na przechowanie mamie i tak nie mam gdzie teraz wstawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jak mogłam zapomnieć, przepraszam:oops: ... to przez przemęczenie trzeba się wzmocnić czymś konkretnym i mocnym bo już ledwo funkcjonuję i luki mam w pamięci:lol:.

Nic nie szkodzi:D

ja tam u Ciebie jestem prawie codziennie, siedzę sobie cichutko na nowych sofach;)

 

No ładnie to tak siedzieć po cichutku:mad:Ale, ale- dzisiaj się ujawniłaś:lol2::hug:

 

Łóżeczko już dzisiaj zamówiłam, więc musisz troszkę jeszcze poczekać na efekty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelku tak właśnie oglądałam Twoją łazienkę na "łazienki nasze" i widzę tzn. wcześniej też widziałam ale zapomniałam :) że masz deskę nad geberitem. Jak masz ją przymocowaną - klej? Rozumiem, ze pod nią nie ma płytek tylko mocowaliście ją do płyty? Ja też chcę deskę sosnową nad wc taką jak drzwiczki żaluzjowe, za którymi schowany będzie piecyk gazowy i w zasadzie będą one stanowiły jedyny akcent w wc (brak mozaiki jak w łazience).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...