Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Wnęka wyszła super:yes: A kociak przesłodki:D

Kurczę kubełku, jesteś w tych remontach i ciągle zapominam do Ciebie przyjść...:oops:

 

Nie szkodzi , ja by nie zapomnieć o Waszych wątkach to mam je otwarte w nowej karcie . Czasem przechodziło mi przez głowę by też tam się przenieść , bo teraz prawie nie remontujemy a jak już to wolno .

Szczerze mówiąc nie mogę doczekać się skończonego kominka ... jeszcze trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ane3ko takie schody mają swój urok , są takie sielskie i wcale nie dziwię się ,że tak bardzo podobają się forumkom .

Dzięki za namiary na Narendil , muszę do niej zajrzeć bo chyba nie byłam i choć chciałoby się bywać wszędzie to na Boga nie da rady, idzie się pogubić.

Też tak macie ? :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniu u nas było inaczej był testament , była spłata ciotki przez moją mamę( uff ona napisała akt darowizny na mamę i po sprawie ) ... tylko jak minęło tych 20 lat to chodzą takie historie ,że włos jeży się na głowie .

Te sprawy nigdy nie gasną zawsze gdzieś po drodze znajdą się pokrzywdzone osoby ... tzn . takie które wcześniej nie miały czasu na nic innego oprócz własnego interesu i swojej osoby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam. Wydaje mi się, że ktoś na forum robił taki zegar, ale nie wiem kto. I nie wiem czy to aby nie widziałam na jakimś blogu.

Schody są cudowne. Takie sielskie własnie. U mnie są tylko białe tralki, jakoś o podstopnicach nie pomyślałam. No ale może dzięki temu są też troszkę inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ane3ko takie schody mają swój urok , są takie sielskie i wcale nie dziwię się ,że tak bardzo podobają się forumkom .

Dzięki za namiary na Narendil , muszę do niej zajrzeć bo chyba nie byłam i choć chciałoby się bywać wszędzie to na Boga nie da rady, idzie się pogubić.

Też tak macie ? :jawdrop:

 

Ja czytam stale dobre kilka wątków, do reszty zaglądam, a do jeszcze innych zajrzałam raz, albo w ogóle, bo nie sposób spamiętać i później się nie motać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahah ja sama wychodze chora po zejsciu z netu jak cos wypatrze hahaha i potem mowie sobie gupia ty, po cos to ogladala.:D

No niestety choroba na ktora nie ma "lekarstwa", a tym lekarstwem jest albo kasiora albo miejsce, bo jaki wielki trzeba by miec dom zeby wykorzystac wsie pomysly>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie mówie, zakochałam się w "new folk" design, i jak tu teraz to wszystko poprzerabiać i poupychać żeby nie wylądowało końcowo w "szczytach kiczu" ?

cholera, jedyne pomieszczenia jakie będą do siebie o tyle o ile pasowały to salon i kuchnia, łazienka jest biała i taka nowocześniejsza, przynajmniej na razie...

do tego sypialnia, czyżby miało pójść w jakiś glamour.. chcę taką fajną, nastrojową i nie wiem za cholerę w jakim kolorze... i tak wejdę do wątku mani i umieram, sama już nie wiem co chcę, dobrze że robiliśmy, zamiast żebym siedziała "na necie" i szukała inspiracji...

 

dobra, czas oderwać się od komputera, bo trzeba w piecu napalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba jest z tymi kominkami, że oko cieszą, ale codziennie w nich palić żeby ogrzać dom - to już żadna przyjemność.

Też zrobimy na górze, tylko już rozmiar upragnionej kozy ulegnie zmniejszeniu, bo mam na nią 60 cm ściankę i to na winklu, więc nie może być za duża. Najlepiej okrągła, ale te ceny... wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosik ale przy maluchu to ja bym się bała kozy , jednak ona nagrzewa się cała , kominek można odgrodzić i co najważniejsze rozprowadzić rury po pomieszczeniach . Masz rację ogrzewać domu w ten sposób bym nie chciała non stop , najgorzej w nocy jak dogasa a ty musisz wstać jak do niemowlaka i dołożyć ... ja nie lubię jak nad ranem jest chłodno;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...