Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Andżeliko coś Ty uczyniła rudzielcowi??? ...faktycznie niektóre są odludkami ale co poradzić.

Wnęki to ja nigdy do samej góry nie poukładam , bo z drabinki musiałabym korzystać , no chyba ,że dorobię się fajnego schodka drewnianego :)

Najlepsza jest moja mama: córeczko ale ty tam półeczki sobie zrobisz ?:o:jawdrop:

 

ja.... nic mu nie zrobiłam :no::cry: my go tylko kochamy, pieścimy i uwielbiamy :wiggle::yes::lol2: , a on ma nas gdzieś ... kocha tylko nasze jedzenie ;)

 

szkoda , że nie poukładasz drewienka do samej góry :( .... my poszliśmy na sposób....poukładaliśmy buka na fullll i chodzimy po drewno do koszyka ;) ( które szybko niestety się ulatnia ;) ale to nic..... i tak chodzimy sobie w koło z tym koszem :p ).

 

Mamusia gitowski pomysł podsunęła :lol2::rotfl:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubełko pomocnik w robieniu ramki miluśny :).... ramka cud miód...i jak to napisała jedna z forumowiczek "na 100% " kupiona :yes::lol2:. Talenciara z Ciebie....u mojego młodego siedzi taka piękna korkowa :) tablica na biurko-stole oparta o ścianę i straszy swym wyglądem :lol2: ... a co tam ;) synuś przyczepia klasówki, testy i jest z nich dumny....:) tablica się nie liczy :no: tylko oceny na niej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelku to jeszcze jakiś drugi kominek u Ciebie ma być? Jednak coś musiałam przeoczyć nadrabiając ten wątek :cry: ;)

 

Świetną tą ramkę córci zrobiłaś :yes: A Jaga ma śliczne imię :D

 

 

 

Renata na pewno tylko 2 łyżki mąki do tej babki mają być? To pewnie przez te budynie co? Fajny i faktycznie szybki przepis :yes:

 

Pysiaczku tak 2 łyżki ,masz rację budynie robią tu robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatamama a można do niej dodać kakao?

 

No tak te wnęki wyglądają cudownie jak drewienko jest do samej góry , ale dla mnie to mało wygodne , może jak zacznę palić rekreacyjnie to tak zrobię i gdyby miał mi tam kto dokładać :cry:to drewienko ... buuu a tak donoszę sobie z ganku by nie latać gdzieś dalej. A co tam ,że jest brzydko na ganku , zresztą i tak jest brzydki choć udomowiłam go jakimiś firankami i dywanem, ale nie muszę latać po drewno.

 

Pysiaczku ano tak wyszło ,że mam dwa kominki :rolleyes: i kozę u teściów , ale ja tam prawie nie wchodzę . I dwa nie obudowane :sick::sick:

 

Fajnie ,że moja tablica Wam się spodobała :rolleyes:super , mnie tak bardzo ,że zrobiłam sobie również ... tylko u mnie będzie stać jako dekoracja , a potem może gdzieś zawiśnie ;).

Zaraz wklejam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek nie martw się ( nie wiem czemu tak pomyślałam :rolleyes:),niedługo na pewno będziesz mieć komody . I będziesz mogła stawiać różne pirdołki , które umilają życie i cieszą oko, szczególnie wieczorkiem. Ja nie mam wielu rzeczy , a wiele muszę zrobić sama by było piękniej - według mnie oczywiście;) i to praktycznie z niczego.

A teraz proszę się nie śmiać te koraliki to jakiś stary naszyjnik :lol2:, który poświęciłam :o Są przyszyte do materiału, chciałam czarne ale nie miałam. Pewnie taniej byłoby kupić no ale skoro nigdzie nie jechałam to coś musiałam wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełku ale Ci fajnie z tymi dwoma kominkami :p

 

A kierowniczka zamieszania jest cudowna! Chciałabym kotka ale i boję się ;)

 

Koteczka polecam z bidulowa i proponuję wziąć najmniejszego z najmłodszych , najlepiej kotkę ... a bać się nie ma czego :)

O kominku zawsze marzyłam , spełniłam to marzenie podwójnie ;) z podwójnym dokładaniem i czyszczeniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelko Moja Droga mam pytanie. Powiedz mi czy dechę do wc i drzwiczki zaluzjowe wystarczy tylko zabejcować czy muszę użyć jeszcze lakieru? Pytam Ciebie bo z drewnem to Ty jesteś za pan brat ;)

Pozdrawiam

 

Alano eee to pytanie do mnie jest , ale ja się nie znam :o ,ło matko chłopaki gdzie jesteście ...

Tak poważnie na mój rozumek , choć czasem już niczego nie ogarnia , wydaje mi się ,że nie bo lakierobejca to chyba ma już w sobie lakier. Ja do tej pory używałam tylko raz lakierobejcy Tikkurili do piaskownicy . I pomimo ,że stoi na dworzu już drugi sezon nic jej nie jest , śnieg , deszcze jej nie zaszkodził .

Ja używam impregnatu z woskiem , później kładę olej - ale wiem ,że tak się nie powinno robić bo wosk zamyka pory drewna i olej nie ma jak wejść . Przedstawiciel tego "Vidaronu" twierdzi ,że można na niego olej, mój znajomy i przyjaciel rodziny zarazem twierdzi ,że nie bardzo i po olejowaniu można nie uzyskać dobrego efektu. Bądź mądry człowieku i pisz wiersze, każdy mówi co innego.

W łazience moją starą półkę i blat pod umywalkę potraktowałam tym impregnatem , później lakierem - matem . Wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz lakier to ściemnieje ;) , zobaczysz w całości będzie wszystko wyglądać dobrze . Pewnie chciałaś dopasować do mozaiki co :confused: , jak jesteś bardzo niezadowolona to kup inną bejcę bo potem będziesz ryczeć i cały czas na to patrzeć ... tak jak ja na kontakt w łazience - chłopakom fantazji się zachciało jak leżałam chora:sick: a ja do tej pory jak na to patrzę to jestem chora:sick::sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajmy spokój już tej mozaice :D Ale no moze trochę chciałam dopasować tak żeby te 2 pomieszczenia były spójne, pomimo tego, ze w wc mozaiki brak.

jak jesteś bardzo niezadowolona to kup inną bejcę bo potem będziesz ryczeć i cały czas na to patrzeć ... tak jak ja na kontakt w łazience - chłopakom fantazji się zachciało jak leżałam chora:sick: a ja do tej pory jak na to patrzę to jestem chora:sick::sick:

właśnie dlatego pomalowałam tylko dechę bo jak co to jest tańsza od drzwiczek :D A co z tym kontaktem? Bo mnie zaintrygowałaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili nie tam gdzie chciałam , czyli centralnie na kafelce a nie na ściance obok ... bo kabel był za krótki:P i to powiedział facet , który kładł całą elektrykę , czyli mój mąż:p . Później chciałam zakryć to jakimś fajnym kontaktem srebrnym z tym cypelkiem (nie będę szukać nazwy bo ja taka obcykana nie jestem jak dziewczyny) ale były tylko pojedyńcze a ja tam mam puszkę podwójną :( . I tak sobie patrzę na ten kontakt i wypominam to mężowi co jakiś czas . Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Agawi dziękuję bardzo :D tylko ,że ja muszę się wstrzymać z zakupami bo i tak nie mam gdzie jeszcze jej położyć . Oj do tej sypialki to jeszcze daleka droga , ale będzie musi być ( no do tej pory miałam) i dopnę swojego chociaż za rok. Wiem długo, ale czasu i kasy brak:cry: , najbardziej szkoda mi tego czasu :bash: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...