Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piekne te ramki, kurcze chyba sie na taka bielona targne i zdjecia na niej pozawieszam w sypialni...

Z podrecznikami to jakis dramat - wszyscy narzekaja .a dlaczego nie ma jednych obowiazujacych w calym kraju...kurcze kolesie sobie interesy kreca na wydawnictwach szkolnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata o mateczko a do jakiej szkoły tyle zapłaciłaś :o , ja z wrażenia bym padła przy kasie w sklepie.

Tylko podstawówka 2,3,5 klasa najlepsze ,że zostawiłam z 4 klasy książki córki dla syna okazało się ,że on będzie miał inne bo idzie innym systemem tym najnowszym .Książki Wesoła Szkoła i przyjaciele plus ćwiczę pisanie i liczenie to 250 zł dla jednego plus religia 30 zł plus angielski 50 to razy 2 plus książki i ćwiczenia do 5 klasy .

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podstawówka 2,3,5 klasa najlepsze ,że zostawiłam z 4 klasy książki córki dla syna okazało się ,że on będzie miał inne bo idzie innym systemem tym najnowszym .Książki Wesoła Szkoła i przyjaciele plus ćwiczę pisanie i liczenie to 250 zł dla jednego plus religia 30 zł plus angielski 50 to razy 2 plus książki i ćwiczenia do 5 klasy .

 

ja mam w I i w V klasie. Na szczęście w szkole był kiermasz i mój synuś kupił sobie komplet do V klasy za 30zł, swoje sprzedał za 38zł. Co prawda kupił dośc zuzyte książki, ale okładki zużyte, w srodku ok. Jego były ladniutkie, ale to w cenie sprzedaży nie ma dużego znaczenia. Także dokupilam tylko ćwiczeia, co mnie kosztowało 200z ł, bo tych ćwiczeń jest więcej niz książek.

A tak a propos tornistrów, to mój Kuba w V klasie ma tak ciężki, że jak ja go wezme na plecy to padam, ja ważę 50 kg, a on 28! i mówią, że on ma za duży plecak, a ma profilowany i usztywniany z Ikei, a nie plecak sportowy który wisi na pupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "się stresa" u Ciebie kubełko nabawię :lol2::p

Ramka czyli kapowniczek z koralikami cudna :p ( powiedz mi skąd masz tyle samozaparcia heeee???? ), kurcze ja nie mogę skończyć malowania imienia dla Klary :(, nie wspomnę już o pomalowaniu jej pokoju noooo nic mi się jakoś nie chce :confused:. Jak patrzę na te Twoje prace to aż mi wstyd :roll: za to moje lenistwo.....

Gniazdko z jarzębiną i świeczkami bardzo nastrojowe :).

Aaaaa proszę napisz jak się podobała Kornelii jej nowa rameczka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwić drewno najlepiej i najłatwiej lakierobejcą. Sama bejca bywa wredna - można porobić zacieki, jeśli ktoś nie ma wprawy, i trudniej kolor uzyskać. Ważne sprawdzić jak wychodzi wybrany przez nas kolor na sośnie - jeśli używamy sosny, bo znacznie odcień różni się na różnych rodzajach drewna :yes:

Dziękuję :) Powiem szczerze, ze ja znów jestem pozytywnie zaskoczona tym jak fajnie się malowało tą bejcą, zero zacieków a wprawy i doświadczenia nie mam w tym żadnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemodna po to jest to forum by ścigąć do woli ... ode mnie możesz śmiało , a te kule jeszcze prostsze od tych wcześniejszych.

Na zgnieciony papier (gazetę) w kulkę nakładałam mech i czarną niteczką obwiązałam, powieszone są zaś na białej by tak nie rzucały się w oczy na tle białej ściany.

Zrób podobne i ustaw na parapecie w kuchni , tanie i rześkie ozdoby , ten zielony przyciąga wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "się stresa" u Ciebie kubełko nabawię :lol2::p

Ramka czyli kapowniczek z koralikami cudna :p ( powiedz mi skąd masz tyle samozaparcia heeee???? ), kurcze ja nie mogę skończyć malowania imienia dla Klary :(, nie wspomnę już o pomalowaniu jej pokoju noooo nic mi się jakoś nie chce :confused:. Jak patrzę na te Twoje prace to aż mi wstyd :roll: za to moje lenistwo.....

Gniazdko z jarzębiną i świeczkami bardzo nastrojowe :).

Aaaaa proszę napisz jak się podobała Kornelii jej nowa rameczka ....

Kochana bez stresów poproszę , bo mi znów znikniesz. Samozaprcie ??? To jest tak jak mam wolne i siedzę to muszę się czymś zająć .... cała tajemnica. A malowania to nie zazdroszczę , mi po tych metrach długo nie będzie się chciało.

Kornelcia przeszczęśliwa , już się na dobre zadomowiła z rameczką a ja dorobiłam jej dwie kulki, o tak

DSC_0029.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...