Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Pysiaczku a daleko masz do mnie , bo wiesz Ty możesz sobie winko popić z moim mężem (chociaż niewinkowy) a ja z Twoim będę tapetować :p

 

Kubełku tak po prawdzie to nie wiem ile to będzie, bo o ile Ty widzisz moje miejsce zamieszkania to ja Twojego już nie za bardzo :D

 

i ani nie będą musiały nosić na plecach 10-20kg, a i książki będzie się kupowało w e-wydaniu, tylko ćwiczenia, może nawet samodzielnie drukować?

 

To prawda ile razy idąc na przystanek (koło podstawówki) widzę dzieciaczki z plecakami większymi od nich! To jest masakra jakaś.

 

A propo tapety wrócił małż i zgodził się na nią , kochany jest nawet nie musiałam się wysilać :p , a szkoda mógł skorzystać:rolleyes:. Tylko teraz zastanawiam się nad kolorem bo jasna jest piękna ale te ciemne :ach i och . Dobrze ,że jeszcze mam czas . A może dobrze by wyglądała czarna bo kominek też chcę z czarnym wykończeniem . No tak ale czy będzie wszystko ze sobą pasować a szczególnie z tą moją białą podłogą :confused:

 

No to już tapeta przeforsowana - gratuluję :D

To ten drugi kominek to w sypialni będziesz mieć :o

 

Znalazłam to wklejam bo znów zgubię tą sypialkę , a konkretnie łóżko. Bardzo mi się podoba i chyba pasowałoby do mojego domu .

42956.jpg

 

Przepiękna inspiracja!!! Już pokazałam mężowi i zapisałam ją sobie na przyszłość, ale jaką to przestrzeń trzeba mieć żeby taki efekt osiągnąć :o U nas w bloku nie da rady, chyba, że rozbijemy wszystkie ściany :D

 

Bardzo ładnie i jesiennie u Ciebie Kubełku :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięęęękne foty:wiggle: i kule z mchu... Ja tu więcej nie przychodzę!!! :p:(:bash::D

Kubełko, czy mam szukać tej ciemnej tapety?:p Co się zmieniło przez noc?;)

 

Będę ryczeć jak nie przyjdziesz :cry:.

Agawi wcześniej miałam grafitowo -szare ściany w sypialni i czułam się w niej świetnie , relaks pierwsza klasa . Fakt nie miałam tapet , tylko farbę ale było przytulnie. Teraz pomyślałam o jasnej (pierwsza myśl) , bo taka ciemna jak dla mnie jest bardziej glamour i bałam się ,że nie będzie pasować do łóżka z belek i całego dołu. Jaśniejsza nie rzucałaby się tak w oczy . Druga myśl jest taka ,że mogę żałować jak nie położę ciemniej - sentyment może sama nie wiem.

Mąż za to zaakceptuje to co wybiorę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku kurcze to mamy daleko... czy ja muszę mieć do wszystkich daleko , nawet na kawę nie można się umówić . Ja niedaleko Elbląga :D

Tą sypialkę znalazłam kiedyś przypadkowo i zakochałam się . I tak wyszło ,że moja sypialka , która ma niecałe trzy lata już mi się nie podoba.

Moja sypialka będzie mieć jakieś 18m2 , niby dużo ale przez kominek , który jest na środku mało ustawna jest . Jeszcze przed nami remont góry , nie zdziwiłabym się gdyby taka sypialka powstała tam a nie na dole . My z tych co się nie przejmują zmianami , co ma być to będzie .

Zobacz jak pięknie urządziłaś mieszkanko , niektórym nie udaje się to nawet w wielkich domach . Wierzę w to ,że dasz radę.

A za ozdoby i jesienny nastrój dziękuję , bardzo dziękuję:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ozdoby wykonane przez Ciebie piękne...;)

A ten dom,to kolejny przykład po Waszym,że warto remontować stare chałupy...:yes:

To domy z duszą i niepowtarzalnym klimatem.

Łazienka cacy.A to lustro...z czego ta rama może być zrobiona?Szkoda tylko,że ceny wanien wolnostojących nie są już takie "ładne".Ja też po przeglądaniu niektórych wątków przechodzę pranie mózgu i moja stara wizja ostatecznego wyglądu naszego poddasza gdzieś bez pamięci zaginęła....:eek::yes::lol2:

Podobają mi się te lampy w sypialni-praktyczniejsze od tych "stolikowych".Książkę w łóżku można poczytać w dowolnej pozycji ;).Tylko gdzie takie dostać w przystępnej cenie?:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ogarnęła nas mania amerykańskiego święta Halloween Dynie poszły pod nóż , dostało im się od męża , dzieci wymyśliły i narysowały oczy i zęby . Kubelka przytaskała mega duże kule mchowe , zapaliliśmy świeczki i .... jest tak miło ,że nic więcej do szczęścia nie trzeba.

DSC_0007.JPG

 

DSC_0042.JPG

 

DSC_0018.JPG

 

Przy okazji ścinania świerku na wieńce znalazłam maluśkie gniazdko ptaszka ... nie wiem czy dobrze zrobiłam ale zabrałam je i znalazłam mu nowego lokatora

DSC_0028.JPG

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! też stale podgladam i podziwiam, a jesli przepis na placek dyniowy jest jeszcze potrzebny to proszę bardzo:

- 2 szklanki pulpy z dyni

- pół szklanki cukru

- 1/3 szklanki miodu

- szklanka śmietany

- 3 jaja, łyżeczka mąki ziemniaczanej, półtora łyżeczki cynamonu, łyżeczka zmielonego ziela angielskiego,

szczypta imbiur, szczypta soli.

 

-pół porcji ciasta na placek, jajo do smarowania ciasta.

 

Pulpa z dyni: 1,5 kg dyni, 2 łyżki cukru, sół, miąższ dyni pokroić w kostkę, do gara wlać pół szklanki wody, wrzucić dynię

cukier i posolić. Dusić na małym ogniu pod przykryciem aż się rozgotuje, od czasu do czasu zamieszać, jeśli masa nie jest gładka można ją zmiksować.

 

Ciasto na placek: 2,5 szklanki mąki, 16 łyżek masła, 1 jajko, 2 łyżki cukru, sól - z tego zagniatamy ciasto i do lodówki na godzinę.

 

Do miski wsypać cukier, makę ziemniaczaną, cynamon, imbir, ziele angielskie, sól, wymieszać, dodać pulpę z dyni, miód, śmietanę i 3 jaja i wymieszać. Kruchym ciastem wyłożyć formę, brzegi wywinąć, jajo rozbełtać posmarować nim ciato, wylać masę dyniową, piec w temp. 180 , około godziny, jeśli będzie się za szybko przypiekać przykryć folią aluminiową.

 

Robiłam to ciasto parę razy i mnie bardzo smakuje, jeśli chodzi o kruche ciasto to każdy ma swój przepis, czasami jest bez jajka. Smacznego!

 

A ta pulpa ma byc gęsta czy może być wodnista, bo mi taka wodnista wyszła i ja próbuje odparowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...