Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

Ja nie mogłam zrobić tego inaczej , bo musiałam działać wiertarką ... ale co najadłam się strachu to moje i długo będą to pamiętać . I tu kłaniają się przepisy BHP , o których ciągle zapominałam.

 

To samo sobie pomyślałam jak zobaczyłam te (i wcześniejsze też ;)) zdjęcia :jawdrop: Ja bym chyba nie potrafiła, bo ze strachu bałabym sie cokolwiek szlifować tylko trzymałabym się tej belki! Uważaj na siebie jak kolejny raz przyjdzie Ci do głowy wdrapywać się tam, co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kubelko, cudownie Wasz dom wygląda. Już o tym pisałam (i nie tylko ja), ale cały czas nie mogę wyjść z podziwu ile pracy wykonalności i jaki efekt uzyskaliście. :jawdrop: Po prostu N I E W I A R Y G O D N E !!!!!!! Przytulnie, swojsko i domowo. Bosko!

 

Można się tam u Was zameldować? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkawj ano tak http://emoty.blox.pl/resource/flying.gif

100_8727.JPG

 

100_8728.JPG

 

Fajnie tak powspominać , nie wiem czemu zawsze się uśmiecham do tych fot.

Ja nie mogłam zrobić tego inaczej , bo musiałam działać wiertarką ... ale co najadłam się strachu to moje i długo będą to pamiętać . I tu kłaniają się przepisy BHP , o których ciągle zapominałam.

 

kubełko jesteś wielka, szczęka mi opadła i zbieram z podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubełko rzuć jeden kawałek ciacha na poprawę humoru ( mam nadzieję , że nie upiekłaś makowca ;) bo zdołuję się jeszcze bardziej :lol2: )....Wiem jak to jest z tym czasem.... masakra jakaś..... dość , że pędzi jak szalony to jeszcze na nic czasu nie ma :bash:

Szukam sof w rozsądnej cenie :( te, które mi się podobają.... to ceny zwalają z nóg :(

 

Idziemy razem do kina :D bo u mnie nie ma chętnych na sagę ;)...spotykamy się po połowie drogi i będzie git :lol2:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zosik bardzo chętnie, a w Twoich stronach bywam bywam i nawet promem kilka razy przepłynęłam ( mowa o Milsku ;) uwielbiany takie wyprawy:yes: )....

Tak teraz myślę to gdzie się spotykamy co by było sprawiedliwie ????? :lol2:

Mamy jeszcze 2 dni do zastanowienia :D premiera 18.XI

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotach już strachu w oczach nie widać :D:D:D a to znaczy, że latanie opanowałaś do perfekcji :D:D:D

 

Aisa222 strach dobrze ukryłam , dla moich dzieci ( które ciągle biegały w tą i z powrotem ) udawałam ,że jestem dzielna .

A teraz opowiadają ,że ich mama wszystko umie :D i nie boi się niczego.... guzik prawdahttp://emoty.blox.pl/resource/glupek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko, cudownie Wasz dom wygląda. Już o tym pisałam (i nie tylko ja), ale cały czas nie mogę wyjść z podziwu ile pracy wykonalności i jaki efekt uzyskaliście. :jawdrop: Po prostu N I E W I A R Y G O D N E !!!!!!! Przytulnie, swojsko i domowo. Bosko!

 

Można się tam u Was zameldować? ;)

Dzięki Kochana .... jak zrobię kiedyś więcej pokoi to chętnie zamelduję tymczasowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko a byłam w pracy , byłam . Dziś wolne jutro znów do roboty http://emoty.blox.pl/resource/burnout02.gif , e padnięta jestem ale na ciacho zawsze znajdę trochę siły .

Makowca nie robiłam , wyszedł pierniczek z kremem waniliowym w sumie zapachniało świętami ... mniam częstujcie się , jeszcze ciepły

DSC_0103.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziewczynki czemu musimy mieszkać od siebie tak daleko , nawet na kawę nie można się umówić ... tylu fajnych ludzi i zero kontaktu osobistego i gdzie tu sprawiedliwość co http://emoty.blox.pl/resource/beczy.gif. My pewnie pójdziemy do kina w grudniu , bo jakoś za tłumami nie przepadamy. Sage lubimy , a nawet znamy na pamięć , bo jak spaliśmy na Wichurce ( w czasie remontu ) nic innego nie mieliśmy do oglądania na kompie ( TV padło ) i na okrągło leciała saga ... hi hi chyba większych fanów nie ma. Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierniczkiem chętnie się poczęstuję :yes: mniam mniam. Wyszło smakowicie pychotka....

Praca, praca musimy ją mieć a ona nas ;)

 

 

Daleko i to w trzech różnych stronach Polski .... na sagę pójdę nawet sama ;) jak będzie trzeba (książki też czytałam najpierw lubi przeczytać , a potem oglądać ).....takie proste czytanie i oglądanie :lol2::yes::D

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...