Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj kubelku zarwałam dwie noce na czytanie Waszego dziennika:)

dziś mi smutno że już wszystko przeczytałam , obejrzałam, bo ten dziennik dał mi tyle przyjemności co najlepsza ksiąŻka ,

którą po prostu trzeba przeczytac od deski do deski -"na raz" -

nie dałam rady "na raz " ale i tak nie mogłam zasnąc..

Wasz domek- o ile można tak zdrobniale nazwac tą okazałą budowlę- jest PRZEPIĘKNY-ciepły-niepowtarzalny.

pocieszam się myślą że jeszcze będziecie urządzac górę..będę czekała niecierpliwie

a czekanie umilę sobie poszukiwaniami wszystkiego co stare i z drewna w moim obejściu-

zaraziłam się nieodwracalnie i też będę przywracac do życia wszystko co znajdę..-zdam relację -choc talentu manualnego nie posiadam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kubelku zarwałam dwie noce na czytanie Waszego dziennika:)

dziś mi smutno że już wszystko przeczytałam , obejrzałam, bo ten dziennik dał mi tyle przyjemności co najlepsza ksiąŻka ,

którą po prostu trzeba przeczytac od deski do deski -"na raz" -

nie dałam rady "na raz " ale i tak nie mogłam zasnąc..

Wasz domek- o ile można tak zdrobniale nazwac tą okazałą budowlę- jest PRZEPIĘKNY-ciepły-niepowtarzalny.

pocieszam się myślą że jeszcze będziecie urządzac górę..będę czekała niecierpliwie

a czekanie umilę sobie poszukiwaniami wszystkiego co stare i z drewna w moim obejściu-

zaraziłam się nieodwracalnie i też będę przywracac do życia wszystko co znajdę..-zdam relację -choc talentu manualnego nie posiadam :(

 

:D witaj w naszym domku:D

Dziękuję Ci bardzo za tak miły wpis. Jest mi niezmiernie miło ,że tak właśnie odebrałaś moje wypociny i że chciało Ci się wszystko przeczytać :hug: A jak zaraziłam i zachęciłam do samodzielnego dłubania to jeszcze bardziej się cieszę .

Zdolności a może raczej umiejętności nabiera się z czasem , mi też nie wszystko wychodzi za pierwszym razem . Nikt mnie niczego nie uczył ... hym bo ja samouk jestem . Tak więc trzymam kciuki.

I ta góra ... i ten brak czasu ... może na wiosnę ... jak będzie jaśniej na dworzu .

 

Teraz mam wrażenie ,że wyjeżdżam w nocy i wracam w nocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziś chciałabym Wam wszystkim przekazać smutną jak dla mnie wiadomość :( .

Z powodów osobistych jestem zmuszona usunąć mój wątek :cry: . Poczekam jeszcze parę dni i chcę te fakt zgłosić do admina ... a jak mnie jakiś czyta to niech się odezwie... plisss... bo nie wiem jak to mam zrobić .

Będę odwiedzać Was w Waszych wątkach . Jest mi smutno :( z tego powodu , bardzo http://emoty.blox.pl/resource/crybaby.gif.tzn z tego, że zniknę .

Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i za to ,że byliście z nami cały czas

Pozdrawiamy KUBELKI http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rycz babo, nie rycz :) Jeśli powody masz b. poważne to nie ma co się zastanawiać, ale nie zmienia to faktu, że będzie Cię nam tu brakowało, Waszego domu, wypieków, opowieści o zwierzakach, Twoich wyrobów, wytworów, dzieł, sama nie wiem jak to wszystko nazwać. A co z szafką z okiennic? A co z poddaszem? :( Tyle cudeniek nam uleci ehhhhhh chlip chlip :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu trafiłam to się okazuje że tylko na chwilkę :(

a tak tu pachnie, tak tu swojsko....ach........pozdycham....

szkoda bo czeka mnie w wakacje remont domku sprzed I wojny światowej i po przeczytaniu Twojego Dziennika widzę że można cuda wyczarować :)

masz cudnie !!!!!!!!!!!!!!!

ale wiem że pośród wielu dobrych dusz na fm jedna potrafi pozbawić nas snu, przysporzyć łez...

skoro chcesz zamknąć wątek (liczę po cichu że do tego nie dojdzie - ja swój zawiesiłam u Edzi a potem odwiesiłam) życzę spokoju i wielu wielu cudownych chwil w bardzo urokliwym zakątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza Wichura jest tak niepowtarzalna.

Wspaniale się czyta o Was ,o Waszych postępach i osiągnięciach.

Kiedy było mi ogromnie smutno oglądałam Wasz pełen ciepła Dom.

Kiedy człowiek coś osiągnie staje się ofiarą zawiści.

Pewnie i tak jest w W Twoim Kubelko przypadku.

Będzie ogromnie pusto bez Twojego dziennika.

Jeżeli jednak tak musi się stac to ogromna strata dla całego Forum.

Już raz w zamierzchłych czasach zaszczuto tu Osowę ale wyszła na tym dobrze jest teraz znaną poetką.

Nigdy nic nie dzieje się przypadkiem może los przyniesie Ci coś w zamian?

Coś co będzie jeszcze bardziej pasjonujące?

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja! :) Niedawno przeczytałam cały wątek. Jest on dla mnie ogromną inspiracją. Zwłaszcza, że czeka mnie wielki remont stulatka. Jesteście dla mnie przykładem pracowitości, wytrwałości, wielkiej pracy, która przyniosła fenomenalne efekty!!

 

Bardzo żałuję zniknięcia wątku :eek::(

Wątku pełnego wspaniałych historii, ciepła i jakże przydatnych wskazówek!

 

Dziękuję za wszystko! Powodzenia w dalszych działaniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi przykro , że jesteście zmuszeni zakończyć wątek. Wspaniale się go czytało i oglądało efekty Waszej ciężkiej pracy. Dzięki Wam jestem bardzo zmotywowana do ciężkiej pracy przy własnym domku . Wcześniej zakładałam, że prace wykończeniowe będą robić fachowcy a teraz już wiem, że będziemy sami z mężem wykańczać nasz dom. Pożegnam się choć wolałabym tego nie robić i nadal podglądać i podziwiać cichutko. Powodzenia:hug: Agnieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...