Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Naprawdę nie wiem, co napisać... no po prostu nie wyobrażam sobie FM bez Kubełki i Jej wspaniałych pomysłów, przepisów, opowiadań i ... poniekąd staliście się częścią naszego życia, Twoje wpisy czyta się jak dobrą książkę i rozumiem, że każda książka kiedyś się kończy, ale mam cichą nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi.. Ściskam Ciebie i Twoją wspaniałą Rodziną i wierzę, że tak po prostu nie znikniesz... :hug: Edytowane przez kapsl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tez, ja tez sie dolaczam do grona osob, ktore prosza (!) o niezamykanie watku!!!

Takich podglaczek i kibicow , trzymajacych za Was kciuki, bedacych pod wrazeniem pracy wlozonej w TWORZENIE DOMU, jest wiele...

O wiele wiecej niz intrygantow-zazdrosnikow- domoroslych krytykow bez podstaw do wydawania bzdurnych opinii.

Kubelko - nie rezygnuj!

pozdrawiam, mam nadzieje...

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również będzie brakowało Twoich zmagań na Wichurze; tych radosnych, trudnych, fachowych, pracowitych, codziennych. Oj życie, życie:bash:takie ono czasem jest. Ale wszystko złe minie, wzmocnisz się doświadczeniem. Sądzę że zagospodarujesz tą niszę - puste miejsce na FM, łudzę się że Cię gdzieś odnajdę:).

Trzymaj się i bądź szczęśliwa wśród najbliższych i w opłotkach Wichury.

pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kubelku ile ujawniło sie podgladaczy;-))))

Ja mam nadzieje ze nie stało sie nic strasznego, bo jakies głupie mysli ostatnio łażą mi po głowie;-((((

Niestety nikt tutaj nie jest anonimowy.... jak nam sie wydaje...

Nie kasuj watku, moze tak jak pisały dziewczyny zawies go narazie. A jesli nie to skopiuj sobie to wszystko bedziesz miała wspaniały pamietnik!!!! i w chwilach gorszych poczytasz sobie ze sa tutaj przede wszystkim wspaniali ludzie! i tego sie trzymajmy!!

 

....ale z naszych nie znikniesz, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubelko nie usuwaj watku bo to forum straci sens, przemysl to jeszcze raz. Ja podobnie jak inni uzytkownicy zalogowalem sie glownie przez Twoj watek bo jak zaczalem go czytac to mnie tak zaciekawil ze nie moglem przestac. 3majcie sie. Pozdrawiam i do uslyszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto pokaże jak własnym zacięciem i rękoma wyszlifować kubiki drewna, kto pokaże jak wyczyścić i wybielić to drewno?? Kto da przykład, że my kobietki też możemy same kłaść płytki, obudować kominek, malować ściany?? Kto poradzi jak upiec ciasto i przygotować przepyszne dania i wreszcie kto pokaże jak się w tym wszystkim odnaleźć i ŻYĆ ?? !!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Edytowane przez aisa222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże....kubelko.....zdążyłam być może przed usunięciem wątku..(o czym przeczytałam niedawno u Agawi).ale od paru dni czytam ....czytam i oglądam...i chciałam wam złożyć wielki szacun i napisać, że bardzo was podziwiam!!! Zrobiliście coś niesamowitego!!!!! Jesteście wspaniałą parą.....życzymy wam szczęścia w tym domku:):) I może uda ci się nie likwidować tego wątku...bo jesteście inspiracją dla wielu , wielu ludzi:):)

 

 

Pozdrawiam

Beata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziś chciałabym Wam wszystkim przekazać smutną jak dla mnie wiadomość :( .

Z powodów osobistych jestem zmuszona usunąć mój wątek :cry: . Poczekam jeszcze parę dni i chcę te fakt zgłosić do admina ... a jak mnie jakiś czyta to niech się odezwie... plisss... bo nie wiem jak to mam zrobić .

Będę odwiedzać Was w Waszych wątkach . Jest mi smutno :( z tego powodu , bardzo http://emoty.blox.pl/resource/crybaby.gif.tzn z tego, że zniknę .

Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i za to ,że byliście z nami cały czas

Pozdrawiamy KUBELKI http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif

 

Jakby mnie kto zdzielił po twarzy, tak mnie tym postem zdziwiłaś :jawdrop: Jakoś kulel30 i to forum były dla mnie ze sobą nierozerwalne, ale każdy ma własne powody, więc tylko powodzenia mogę życzyć :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...