Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stulatek Kubelków


kubel30

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani dziś chciałabym Wam wszystkim przekazać smutną jak dla mnie wiadomość :( .

Z powodów osobistych jestem zmuszona usunąć mój wątek :cry: . Poczekam jeszcze parę dni i chcę te fakt zgłosić do admina ... a jak mnie jakiś czyta to niech się odezwie... plisss... bo nie wiem jak to mam zrobić .

Będę odwiedzać Was w Waszych wątkach . Jest mi smutno :( z tego powodu , bardzo http://emoty.blox.pl/resource/crybaby.gif.tzn z tego, że zniknę .

Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i za to ,że byliście z nami cały czas

Pozdrawiamy KUBELKI http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif

 

Ojej, to wielka szkoda :( Mam nadzieję że wyciek informacji nie był groźny, o ile to w ogóle było to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za miłe słowa , witam:welcome: wszystkich nowych podglądaczy;) . Nawet nie wiecie jak bardzo mi miło i jakim zaskoczeniem jest dla mnie to forum . W najmilszych snach nawet bym nie oczekiwała takiej rzeszy dobrych , przyjacielskich odruchów ludzkich jakie tu mnie spotkały.

Pisałam już do admina i szukamy jakiegoś rozwiązania , bo tak na prawdę to nie chcę Was opuszczać. W razie czego szukajcie nas pod inną nazwą :)

 

Uspokajam Marakuja nie było żadnego przecieku informacji mam inne powody o których nie mogę napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję za ten wątek, był i jest dla mnie i dla męża dużą inspiracją i takim kopniakiem, żeby się nie poddawać!!:) Dziękujemy w sumie wszystkim za taką piękną historie remontu.

Mam taką małą prośbę, jeśli nie zdjęcia są powodem likwidacji wątku to może umieściła byś je na picasie albo gdzieś (zawsze możesz rozesłać prywatny link;)).

Nie będę ukrywać, że historia Twoich schodów będzie dla mnie przykładem. I w chwilach zwątpienia w naszym już bardzo niedalekim remoncie, kopniakiem, przykładem i motywacją. Dlatego chciałabym mieć możliwość oglądania tych zdjęć przed i po;)

 

Ogromne podziękowania, że mogłam to wszystko przeczytać

Edytowane przez valturwen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valturwen :welcome: u nas . Hymmm jak widzisz forumowicze nie pozwolili mi na usunięcie wątku ... i dobrze bo to tak jakby pozbyć się kogoś kogo kochasz . Może to durne jest ale prawdziwe.

Muszę na spokojnie usiąść i przejrzeć wątek , a dopiero potem co nie co pozmieniać , zdjęć przed i po nie ruszam :)

 

Czas najwyższy zająć się ozdobami świątecznymi , bo święta tuż tuż . Sprawa okiennic jeszcze nie ruszyła z miejsca , czyli dalej stoją na pięterku. W tej chwili mąż i jego pomocnik ( ja ) walczą w piwnicy z podłączeniem pieca . Sprawa jak dla takich laików nie jest łatwa bo musimy podłączyć bojler ( teraz jest podłączony z pompą ) z piecem oraz z podłogówką .

Znów jestem pomocnikiem hydraulika ... dobrze ,że mam wprawę , mąż nie musi już mówić co mam robić .

W tym tygodniu odpalamy piec , bo szczerze mówiąc mam dosyć palenia w dwóch kominkach na okrągło ;). Wolę popatrzeć na ogień tylko wieczorkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam nadzieję, że nam nie znikniesz z forum, zdjęcia Twojego domku i tego co w nim zrobiłaś traktuję jako inspirację, oglądając je nasuwają się swoje wizje, wyobrażenia co możnaby zrobić, przerobić we własnym domku ... w każdym razie zanim znikniesz na dobre chciałbym o tym wcześniej wiedzieć, może zrobiłbym sobie chociaż kopię co niektórych fotek.

pozdrawiam i mam nadzieję że z nami zostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się napisałam i zezarło posta :(

Piszę jeszcze raz....

 

Pomocniku hydraulika jak fajnie Cię znowu czytać, widzieć wątek i witaj ponownie na "magplanecie ;) ".... :hug::lol2:

Teraz jak już pozostajesz z nami to z niecierpliwością czekam ( oczywiście w miarę wolnego czasu, bo jakoś ostatnio brak nam wszystkim tego czasu :( ) na piękne ozdoby świąteczne, inspiracje ( bo takowe na pewno "kłębiom" się w głowie ;) )....

Jeszcze raz witam Cię nasz STULATKU Kubelkowy :D

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...